Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista sklepów online
#81
Teraz w sieci takich ćwoków zatrzęsienie na każdym forum,
Odpowiedz
#82
Sendilkelm napisał(a):Spokojnie, shake zarejestrował się tylko po to, aby dodać linka do profilu o szafach przesuwnych (już usunięty) ... a posty pisze, żeby pospamować, aby link się wyświetlał na większej ilości stron.
Link się już nie wyświetla, a posty zostały Smile No cóż

Widzę że pilnujemy porządku Smile bardzo dobrze.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#83
Bardzo przydatne informacje. Wiele dowiedziałam się na temat sklepów.
Odpowiedz
#84
Ja tak samo skorzystam, wielkie dzięki. Teraz już będe wiedziała z którego sklepu mogę zamówic.
Odpowiedz
#85
Czy naprawdę ten marketing musi być tak głupi, że ludzie myślą iż wstawią linki w podpis i będzie to sobie wisieć?
Odpowiedz
#86
na co dzień współpracuje z działami marketingu w różnych firmach. 90% ludzi tam pracujących to przygłupy Smile
Odpowiedz
#87
Ostatnio coś szukałem i chciałem skorzystać z tej listy sklepów. No i napotkałem na pewien problem - większość sklepów ( szczególnie niemieckich) nie wysyła alkoholi do Polski. Czy dałoby radę, aby na tej liście taka informacja była jakoś widoczna ?
Odpowiedz
#88
Jasne że by dało. Podaj mi które z tych sklepów sprawdzales i taką informacje umieszczę przy nazwie sklepu.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#89
I jak to wygląda z zagranicznymi sklepami? Ile mniej więcej kosztują przesyłki do Polski i czy wszystkie wymienione sklepy w ogóle biorą pod uwagę taką wysyłkę?
Odpowiedz
#90
Ceny wysyłek przeróżne, zazwyczaj opłaca się bardziej jakieś grupowe zakupy zrobić, żeby przesyłkę rozbić. I oczywiście nie wszystkie sklepy ślą do PL. Rzekłbym, że jest takich mało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości