Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista sklepów online
Panowie - gdzie można wystawić whiskey na sprzedaż? Widzę, że wasze forum, ale nie uśmiecha mi się czekać 30 dni na dostęp do działu sprzedaży, czy też nabijać bezsensowne posty, kiedy jakimś smakoszem whiskey nie jestem. Wpadła w moje ręce butelka Starki 18YO z limitowanej edycji 1586 butelek (widziałem nawet samplingi na waszym forum) i chętnie bym ją odstąpił po promocyjnej cenie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt @PW lub o podanie linku, gdzie można to w miarę sprawnie sprzedać!

Liczę na wyrozumiałość i pozdrawiam! Smile
Odpowiedz
Czy ktoś z Was się orientuje jaki sklep online ma na stanie Old Forester 1920 Bourbon (115 proof) i wysyła do Polski? Niestety wśród polskich online sklepów nie znajduję.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
To może zapytam ogólniej: gdzie warto kupować whisky amerykańskie? Znane mi polskie sklepy ofertę mają i ubogą, i często dziwną cenowo. Jak wczoraj w Domu Whisky zobaczyłem Weller 12yo za ponad sześć stów (w USA ta butelka kosztuje $30) to zrobiło mi się wszystko na raz.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
tomash napisał(a):To może zapytam ogólniej: gdzie warto kupować whisky amerykańskie? Znane mi polskie sklepy ofertę mają i ubogą, i często dziwną cenowo. Jak wczoraj w Domu Whisky zobaczyłem Weller 12yo za ponad sześć stów (w USA ta butelka kosztuje $30) to zrobiło mi się wszystko na raz.

Ja bardzo często kupuję w http://tu kiedyś będzie link jak użytkow...wien sklep może i ceny są wysokie, ale z drugiej strony to są produkty importowane, których nie dostaniesz w pierwszym lepszym sklepie Wink
Odpowiedz
Naprawdę?
Odpowiedz
Pewex Wink
Odpowiedz
Marcin070 miło, że dziś się rejestrując od razu postanowiłeś pochwalić się zakupami w tym sklepie Smile
To bardzo wiarygodna opinia, dlatego pozwól, że na razie delikatnie zmodyfikuję Twój wpis.
Odpowiedz
Bartek napisał(a):Marcin070 miło, że dziś się rejestrując od razu postanowiłeś pochwalić się zakupami w tym sklepie Smile
To bardzo wiarygodna opinia, dlatego pozwól, że na razie delikatnie zmodyfikuję Twój wpis.

Sam dzisiaj szukałem alternatyw i tematów gdzie najczęściej kupujecie whisky i akurat wpis, że mają drogo trochę mnie zirytował, bo w końcu importowanie dobrych trunków wcale nie jest tanią sprawą Wink
Nie było to działanie zamierzone, a wiem, że niektórym łatwiej jest kliknąć stąd link Wink

Swoją drogą tak na przyszłość rozumiem, że link może wystawiać tylko użytkownik, który jest już z Wami dłużej? Wink
Odpowiedz
marcin070 napisał(a):
Bartek napisał(a):Marcin070 miło, że dziś się rejestrując od razu postanowiłeś pochwalić się zakupami w tym sklepie Smile
To bardzo wiarygodna opinia, dlatego pozwól, że na razie delikatnie zmodyfikuję Twój wpis.

Sam dzisiaj szukałem alternatyw i tematów gdzie najczęściej kupujecie whisky i akurat wpis, że mają drogo trochę mnie zirytował, bo w końcu importowanie dobrych trunków wcale nie jest tanią sprawą Wink
Nie było to działanie zamierzone, a wiem, że niektórym łatwiej jest kliknąć stąd link Wink

Swoją drogą tak na przyszłość rozumiem, że link może wystawiać tylko użytkownik, który jest już z Wami dłużej? Wink

Każdy tego typu post jest rozpatrywany indywidualnie.
Odpowiedz
marcin070 napisał(a):
Bartek napisał(a):Marcin070 miło, że dziś się rejestrując od razu postanowiłeś pochwalić się zakupami w tym sklepie Smile
To bardzo wiarygodna opinia, dlatego pozwól, że na razie delikatnie zmodyfikuję Twój wpis.

Sam dzisiaj szukałem alternatyw i tematów gdzie najczęściej kupujecie whisky i akurat wpis, że mają drogo trochę mnie zirytował, bo w końcu importowanie dobrych trunków wcale nie jest tanią sprawą Wink
Nie było to działanie zamierzone, a wiem, że niektórym łatwiej jest kliknąć stąd link Wink

Swoją drogą tak na przyszłość rozumiem, że link może wystawiać tylko użytkownik, który jest już z Wami dłużej? Wink

Strona 1 tego wątku, kategoria Polska, pozycja 16.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości