Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szafka na whisky
#11
Ja z kolei mam taką szafko-witrynkę z czasów, kiedy zbierałem głównie blendy premium. Teraz pewnie zapełnił bym ją inaczej, ale jak już jest to jest. Sprzedać to za pół ceny mi się nie uśmiecha, do wypicia aż tak mi się nie spieszy więc zawartość jest jaka jest. Na szczęście pod względem wizualnym blendy nie odbiegają od single malt więc niech sobie stoją dekoracyjnie...



[Obrazek: bde0211f838dd3b4med.jpg]

[Obrazek: 91216d7f4e1508bbmed.jpg]

[Obrazek: ca6328ed45a13b76med.jpg]
Odpowiedz
#12
Fajnie wygląda szafeczka ronie...a jakie ma znaczenie czy blendy czy single malty- byle by oko cieszyła
Odpowiedz
#13
Fajnie tak zerkać na swoje skarby siedząc na kanapie Smile
Lubię whiskowe akcenty w wystroju wnętrz , pochwalcie się , może ktoś ma jakieś kwietniki , stoliki , barki itd nawiązujące do naszej ukochanej szkockiej Wink
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz
#14
ja na razie mam pomysł na swoja szafkę.. a mianowicie mam starą 50 litrowa beczkę drewnianą i zamierzam ją jakoś przerobićSmile
Odpowiedz
#15
Daniel87 napisał(a):ja na razie mam pomysł na swoja szafkę.. a mianowicie mam starą 50 litrowa beczkę drewnianą i zamierzam ją jakoś przerobićSmile

Pomysł ciekawy i już chłopaki nawet barki robili. Ale 50 litrowa beczka to bardzo mała na barek a tym bardziej na szafe. Oczywiście wszystko zależy ile chcesz tam butelek pochować Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#16
tak wiem ze duża nie jest , ale kilka butelek może się zmieści. Głównie chodzi mi o to żeby to był taki bardziej gadżetSmile
Odpowiedz
#17
Jak to sobie dobrze rozplanujesz i fajnie zrobisz to może na prawdę ciekawie wyglądać. Jak juz będzie gotowa to daj jakąś fotkę Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#18
tak koniecznie zapodaj fotkę
Odpowiedz
#19
Świetny pomysł i czekam na zdjęcia Smile
Online można znależć sporo inspiracji Big Grin

I oczywiście chodzi mi o użyteczne bądz ładne gadżety , bo kolekcjonerskich butelek, traktowanych jako inwestycje raczej nie narażała bym na wyblaknięcie etykiet czy odparowanie z powodu nasłonecznienia a taki mebel zazwyczaj stoi w jasnym miejscu, dobrze widocznym - ma w końcu cieszyć oczy Big Grin
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz
#20
Jak mebel jest konkretny to ma zwykle swoje sztuczne oświetlenie i taką ciemną szybę, która chroni przed słońcem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości