Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski magazyn o whisky
#1
Powstał pierwszy magazyn/czasopismo tylko o whisky w Polsce Smile
http://www.whiskymagazyn.pl/

ciekawe czy będzie gdzieś w kiosku Smile Z ciekawości 1 egz. kupię
Odpowiedz
#2
Daj znać jak go dostaniesz, prenumeraty na cały rok chyba nie ma co w ciemno zamawiać Wink
Odpowiedz
#3
Bartek napisał(a):Daj znać jak go dostaniesz, prenumeraty na cały rok chyba nie ma co w ciemno zamawiać Wink

Właśnie dokładnie tak chce zrobiić, chociaż różnica w cenie duża 12 zł vs 20 zł za egz.
Odpowiedz
#4
Cytat:Właśnie dokładnie tak chce zrobiić, chociaż różnica w cenie duża 12 zł vs 20 zł za egz.

Koszt prenumeraty to jak widzę 120zł, więc skoro jest to dwumiesięcznik to jakby nie liczył cena za jeden numer to 20zł.
Czyli nie ma różnicy cenowej przy prenumeracie.
Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#5
Cask Strength napisał(a):
Cytat:Właśnie dokładnie tak chce zrobiić, chociaż różnica w cenie duża 12 zł vs 20 zł za egz.

Koszt prenumeraty to jak widzę 120zł, więc skoro jest to dwumiesięcznik to jakby nie liczył cena za jeden numer to 20zł.
Czyli nie ma różnicy cenowej przy prenumeracie.
Wink

Faktycznie Smile Nie spojrzałem, że to dwumiesięcznik i założyłem okres miesiąca. Bez sensu w takim razie.
Odpowiedz
#6
A co w naszym kraju ma sens? Wink

EDIT: byłem w Empiku i w saloniku prasowym InMedio i nie ma, co więcej nawet nie słyszeli o tym magazynie
Odpowiedz
#7
Fajnie, chętnie kupię i zobaczę czy to nie jedynie folder reklamowy podstawek JW. Ale pewnie ciężko z dostępnością będzie.
Odpowiedz
#8
Spis tresci pierwszego numeru:
http://www.whiskymagazyn.pl/wp-content/ ... numer0.pdf
Odpowiedz
#9
Jak dla mnie może być, chyba sobie trzeba będzie zamówić i się przekonać osobiście.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#10
Spoko,jesli ktos by znalazl lub kupowal dla siebie prosze o kupno drugiego dla mnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości