Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rum
#51
chcecie, żebym i ja coś z rumów rozsamplował?
Odpowiedz
#52
To ktoś nam zwinął sprzed nosa, bo wczoraj było jeszcze po jednej sztuce.

@Edd - a co masz?
Odpowiedz
#53
Zacapa 23 centenario bym spróbował
Odpowiedz
#54
Ja potwierdzam że wejdę w 100 ml każdego proponowanego rumu w tej chwili. Wink można mnie dopisać.
Odpowiedz
#55
No to przerzucamy się danielu na rumy.. ja też potwierdzam 100ml z każdego jakiego ostatecznie rozsamplujemy i będzie na tyle Wink
Odpowiedz
#56
Haha ale tu się sampling zrobil. Kto by pomyslal ze tyle fanów rumu jest na forum.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#57
Właśnie fanów to tu jest dwóch, reszta, w tym ja chyba dopiero aspiruje. Nigdy nie piłem, poczytałem w sieci, może być ciekawie, zwłaszcza, że to alkohol starzony podobnie jak whisky.
Odpowiedz
#58
Nono... myślałem, że pomysł nie wypali, że ja i Malthead weźmiemy po 100ml, a pozostałe 500 będzie leżeć bez zainteresowania. A tu taki odzew, że chyba sampli nie starczy :mrgreen:

A skoro są też rumowi nowicjusze, to może dodać by do samplingu jeden taki "na rozgrzewkę"; taką podstawkę wśród rumów? Na przykład Angosturę 1919. Tania i ponoć smaczna. Albo z tych co piłem i śmiało mogę zarekomendować - Appleton 12, Mount Gay XO i Diplomatico 12. Wszystkie 4 pozycje to koszt rzędu 30-35e.
Odpowiedz
#59
Ja też jestem zaskoczony. Już kiedyś myślałem o tym, żeby butlę rumu zaproponować na sampling, ale się nie odważyłem. Super Neptune, że ruszyłeś temat. Myślę, że nikt nie pożałuje. Będzie dobrze Tongue
Odpowiedz
#60
Ja na rumie też się totalnie nie znam, ale od jakiegoś czasu za mną chodzi i okazja jest idealna.

Mam dobre doświadczenia z tym sklepem, rzućcie okiem ci, którzy ogarniają temat (Neptune i malthead):
http://www.shop.den-hoorn.be/products.p ... =&Filter5=
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości