Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.05.2014 - Światowy dzień whisky
#1
Na ten dzień wiele sklepów/barów przygotowuje ciekawe atrakcje. Może warto je wrzucać w jednym miejscu?
Poniżej info od Singlemalt.pl.

17 maja (w sobotę) trzeci raz obchodzić będziemy Światowy Dzień Whisky. Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania!

Tego dnia szczególnie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu na ul. Michałowicza 8 w Warszawie, gdyż szykujemy w nim dzień otwarty z mnóstwem niespodzianek. Będzie nam miło ugościć Państwa szklaneczką wybornej whisky, zaprezentować nowe, interesujące produkty, służyć poradą i wiedzą. Ponadto przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, m.in. loterię wizytówkową z wartościową nagrodą.

Bardzo zachęcamy do krótkiej rejestracji na wydarzenie na fejsbook’u https://www.facebook.com/events/1413130985629830/ lub mailowo. Każda osoba zarejestrowana, która tego dnia nas osobiście odwiedzi otrzyma dodatkową niespodziankę (uwaga, aby przygotować niespodzianki w odpowiedniej ilości musimy zamknąć zapisy kilka dni wcześniej, więc zarejestruj się już dziś).

Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie http://singlemalt.pl/world-whisky-day

Serdecznie zapraszamy!

SingleMalt.pl | The real taste of whisky
Odpowiedz
#2
o super, nie wiem dlaczego mi się wydawało że jakoś niedawno ten dzień był, chyba że tak szybko ten rok zleciał Smile ale czy to ważne ? raczej nie, Smile
pozostaje tylko napić się whisky w następną sobotę. W związku z tym , że na sobotę zorganizowałem małe męskie spotkanie przy fifa to po prostu trzeba będzie wypić więcej heheh
ps. ciekawe czy sklep w którym będę robił zakupy w sobotę " Celtick Whisky Shop" przewidział jakąś promocję, mam nadzieję że nie zapomnieli Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#3
Taaa, a w Bydgoszczu nie mamy nawet sklepu z whisky... No poza E.Leclerc Big Grin Ale nie sądzę, żeby zrobił tam dzień otwarty, chociaż muszę zagadać :lol:
Odpowiedz
#4
Whisky and Wine Place
Szanowni Państwo, miłośnicy wody życia,

każda okazja żeby odwiedzić Whisky and Wine Place jest dobra... ale w najbliższy piątek 16 maja okazja będzie wyjątkowa!
Serdecznie zapraszamy na celebrowanie Światowego Dnia Whisky w naszych progach. Specjalnie z tej okazji organizujemy degustację wyśmienitych single malt. Talisker, Lagavulin, Singleton of Dufftown, czego chcieć więcej... Dla osób, które wezmą udział w degustacji i dokonają zakupu organizujemy konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami, wszyscy będą mogli liczyć na specjalne rabatySmile
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do miłego spędzenia wieczoru z whisky single malt. Osoby, które chciałyby być z nami tego dnia prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres klep@wawp.pl">sklep@wawp.pl W środę do godziny 18-tej rozlosujemy zaproszenia i poinformujemy szczęśliwców. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli macie znajomych, którzy są zainteresowani whisky, to nie ma lepszej okazji żeby nas odwiedzili. Początek degustacji przewidziany jest na godzinę 21.00. Zapraszamy!
Odpowiedz
#5
Widziałem, ale Światowy Dzień Whisky jest 17.05 Smile
Ja tam do nich nie idę, ale singlemalt.pl może się przejdę.
Odpowiedz
#6
Mnie nie ma od piątku i jednak chciałbym czegoś więcej niż podstawki od 3 wymienionych destylarni, ale może ktoś chce zacząć tour po sklepach już w piątek Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości