Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitalne pytanie.
#1
Witam wszystkich na forum.

Szczerze mówiąc nie wiedziałem w jakim dziale/temacie zadać to pytanie, więc postanowiłem założyć nowy temat.

Nie będę owijał w bawełnę i napiszę od razu o co chodzi.

Posiadam kilka butelek Johnnie Walker Blue Label, wersja US czyli 750ml.
Dostawałem je za każdym razem na urodziny, będąc w stanach.
Wszystkie są oryginalnie zafoliowane.

Lubię whisky, ale na Jack Daniels, ewentualnie Black Label moje zainteresowanie się kończy i raczej tylko zbezcześciłbym to whisky pijąc z coca-colą.

Wiem że od takich rzeczy jest dział Giełda, ale wychodzę z założenia że pisząc 10 postów tylko zaśmiecę forum.

Dlatego moje pytanie co mam z tym fantem zrobić ?
Czy odczekać miesiąc i udzielać się na forum w postaci napisania 10 postów czy jest szansa jakoś inaczej to zrobić.

Proszę o zrozumienie.
Pozdrawiam Smile
#2
Witaj,
no niestety temat w złym dziale, mniej szkody zrobiłbyś jakby temat pojawił się w dziale to tego odpowiednim. A tak chcąc nie chcąc, i tak " zaśmiecasz forum " . ok, niech będzie że rozmumię że chcesz coś sprzedać , dobra niech będzie. Ale nawet w tym działe nie zastoswwałeś się do prostych zasad, o których jest mowa w regulaminie działu sprzedam. Brak jakichkolwiek inf, na temat butelki, ceny, zdjęcia, linków z WB.
Tego już nie rozumię.
Adminem nie jestem, ale już z samego tego powodu usunąłbym Twój temat.
Poza tym witamy, i dział też do przywitania jest odpowiedni.
Tak czy siak, chcemy unikać takiego bałaganu na forum.
Są pewne zasady i chcemy jakoś je przestrzegać
.To tylko moja skromna opinia.
Proszę o zrozumienie . Smile
"coco jambo i do przodu"
#3
Dokładnie, zasady jakie wprowadził Admin są naprawdę bardzo proste i myślę, że o ile można lekko nagiąć ilość postów, reszta powinna być jak najbardziej przestrzegana.
#4
Odpowiem jeszcze na spokojnie:

Nic z tym fantem nie możesz zrobić tutaj, bo - pomijając to, że nawet jeśli spełnisz wszystkie wymagania działu sprzedam - nikt tego tutaj nie kupi i szkoda zachodu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości