Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
snoop napisał(a):Panowie, taka sytuacja - zgubiłem pendrive na którym miałem spisane jakie sample mam i u kogo Sad
Mam jeszcze gdzieś ten plik zapisany, ale za cholerę nie mogę go odnaleźć w komputerze.
Pamiętam tylko, że u Kamila mam Lagę 12th Release
Tak mi nieśmiało świta, że mam coś u Bartoszka, ale co to nie pamiętam :?

Jakbyście Panowie mogli sprawdzić w wolnej chwili w swoich zapiskach co mam i u kogo to byłbym szczerze wdzięczny Wink

Pozdrawiam

U mnie masz na pewno:
Prologue - Single Malt Whisky - 50ml
Wcześniejszy sampling (np Ardbeg Perpetuum) chyba wysyłałem ale sprawdze jeszcze w domu w kartonie "przechowalnia" czy jest czy poszło.
Odpowiedz
cubus Perpetuum mam w domu, więc mam u Ciebie Prologue. Dzięki za odpowiedź Smile
Odpowiedz
snoop napisał(a):cubus Perpetuum mam w domu, więc mam u Ciebie Prologue. Dzięki za odpowiedź Smile

Nie ma sprawy Smile
Odpowiedz
co do różnych sampli .... u mnie stoją dla kilku osób z forum, i stoją i stoją, i ... kiedyś je wypiję. Właścicieli proszę zgłosić się po odbiór. I nie podpowiem kto to jest! Wink
Tak to bywa jak przesyłamy "przy okazji" Wink
Odpowiedz
Ja mam Danielu podobnie, sporo różności tak u mnie leży w kartoniku :?
Odpowiedz
surykatka napisał(a):Ja mam Danielu podobnie, sporo różności tak u mnie leży w kartoniku :?

To umówmy się, że jak do 14 listopada nie odbiorą, to wypijemy.
Odpowiedz
Cytat:To umówmy się, że jak do 14 listopada nie odbiorą, to wypijemy.

Potwierdzam :twisted:
Odpowiedz
Ja to się pogubiłem.Tu butelka tam dwie ale gdzie ? Czy ktoś to wie ? :oops:
Bo ja nie Cry
Odpowiedz
Daniel napisał(a):co do różnych sampli .... u mnie stoją dla kilku osób z forum, i stoją i stoją, i ... kiedyś je wypiję. Właścicieli proszę zgłosić się po odbiór. I nie podpowiem kto to jest! Wink
Tak to bywa jak przesyłamy "przy okazji" Wink

Odbiorą, odbiorą
Odpowiedz
Daniel napisał(a):co do różnych sampli .... u mnie stoją dla kilku osób z forum, i stoją i stoją, i ... kiedyś je wypiję. Właścicieli proszę zgłosić się po odbiór. I nie podpowiem kto to jest! Wink
Tak to bywa jak przesyłamy "przy okazji" Wink

Zgłaszam się :twisted: Co mam odebrać?
A tak serio u mnie stoi całkiem liczna zgraja sampli... w weekend popakuję i wyślę tym, którzy się określili (zaległy Glenlivet 73 oraz Mars).
Te, które zostaną wrzucę do tego wątku lub skontaktuję się osobiście z właścicielami, bo ostatnio przeglądając sample napotkałem na sporą ilość Glendronachów dla M&P Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości