Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
Siema!!!

Z racji bycia świeżakiem chciałbym prosić o pomoc starszych stażem forumowiczów.
Poszukuję chętnych którzy by odsprzedali sample 50ml/100ml typowych podstawek takich nie z wyższej półki a dostępnych u mnie np w Tesco w galerii handlowej.
Dlatego poszukuje kogoś kto pomoże mi ukierunkować wstępną podróż do świata SM (próbka regionów/smaków/aromatów)

Do tej pory jedynie za mną Glenfiddich 12YO oraz Glenlivet 12YO i bardzo smakowało Smile aczkolwiek ciekawość nie daje spokoju dlatego stwierdziłem że sample będą narazie lepszym rozwiązaniem niż kupowanie butelki 0,7L albo poszukiwanie nie zawsze dostępnych miniaturek.

Myślałem też o jakimś barze ale stwierdzam, że nie ma to jak w domowym zaciszu na kanapie przesłuchując ulubione winyle Smile

Moje typy (lekko skopiowane z powyższych postów)
Auchentoshan 12YO
Bowmore Legend
Glenkinchie 12YO
Glenmorangie 10YO
Aberlour 10YO
Laphroaig 10
Ardbeg 10
Talisker 10
GlenDronach 12YO
Glenfarclas 12YO
Balvenie 12YO / Double Wood

Może jakieś inne ciekawe propozycje?
nie ukrywam że w jednej paczce mogłoby się zmieścić kilka buteleczek ;p
Odpowiedz
Witaj na forum!
Ja mogę pomóc z kilkoma z listy. Więcej info wysyłam na PM
Odpowiedz
Ja też coś tam zerknę i wyślę info na PM.

Witaj w gronie samplomaniaków Smile
Odpowiedz
PM poszło.
Odpowiedz
I ja wysłałem.
Odpowiedz
i nawet ja ;-)
a dodatkowo http://forum.smakwhisky.com/viewtopic.php?f=15&t=693 :mrgreen:
Odpowiedz
A ja kolekcjonując sampelki z chęcią nabył bym typy z poniższej listy, jeżeli ktoś coś ma i chce się pozbyć (50-100ml), to zapraszam do kontaktu Smile
Ardbeg 10
Aberlour któryś z A'bunadh
Aberlour 12/15/18 YO
Auchentoshan 12YO
Balvenie 12YO / 14YO
Bunnahabhain 18YO
Caol Ila 12YO
Cardhu 18YO
Glenfiddich 18YO
Glenlivet 18
Talisker 10
Lagavulin 10
Yamakazi
Bowmore 15YO
Tomatim 12YO
Laphroaig 18YO

Szukam też jakiegoś ciekawego sampelka 30YO tak max stówka za 50ml żeby wyszła Smile chciałbym też spróbować czegoś typu Rum Cask.
Odpowiedz
Panowie, taka sytuacja - zgubiłem pendrive na którym miałem spisane jakie sample mam i u kogo Sad
Mam jeszcze gdzieś ten plik zapisany, ale za cholerę nie mogę go odnaleźć w komputerze.
Pamiętam tylko, że u Kamila mam Lagę 12th Release
Tak mi nieśmiało świta, że mam coś u Bartoszka, ale co to nie pamiętam :?

Jakbyście Panowie mogli sprawdzić w wolnej chwili w swoich zapiskach co mam i u kogo to byłbym szczerze wdzięczny Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
Będę w domku to sprawdzę, ale na pewno mam dla ciebie sampelki Wink bo nawet ostatnio jak sprzątałem to je widziałem
Odpowiedz
surykatka napisał(a):Będę w domku to sprawdzę, ale na pewno mam dla ciebie sampelki Wink bo nawet ostatnio jak sprzątałem to je widziałem

Dzięki Bartoszku Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości