Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
Witaj na forum.
Myślę że z tych pozycji podałeś i Cię interesują ktoś z forumowiczów posiada. Może nie jedna osoba wszystkie Smile
Trzeba poszperać w dziale sample i zobaczyć co tam u kogo zostało.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Domyślam się, że niewykonalne jest zaopatrzyć się we wszystkie interesujące mnie pozycję u jednej osoby. Big Grin
Jeszcze kilka pozycji bym dodał:

GlenDronach 12YO
Glenfarclas 12YO
Balvenie 12YO


Jak ktoś ma jakieś ww butelki i podzielił by się z początkującym to proszę pisać. Smile
Odpowiedz
Witaj pmad,

Jeżeli nie uda dostać od nikogo na forum inną opcją na dostanie sampli podstawowych wersji są miniaturki. Widziałem takie w kilku stacjonarnych sklepach z alkoholami. Spory wybór jest też w sklepach internetowych. W dziale Ogólnie o whisky jest post Lista sklepów online. Miniaturki sprzedawane są na ogół o pojemności 50 ml. Z tych, których szukasz na pewno widziałem kilka wersji Auchentoshan, Glenfiddish, Bowmore, Laphroaig, Ardbeg, Glenkinchie, Glendronach... i wiele, wiele innych.
Niestety cena jest zazwyczaj trochę wyższa w porównaniu do sampla z pełnej butli.

Poza tym coraz częściej podstawki single malt można dostać w barach, pubach czy restauracjach. Tak więc jeżeli mieszkasz w większym mieście to jest szansa, że znajdziesz taki lokal u siebie. Niestety nie zawsze takie lokale oferują atmosferę sprzyjającą kontemplacji ulubionego alkoholu.
Odpowiedz
sebastian_ka napisał(a):Witaj pmad,

Jeżeli nie uda dostać od nikogo na forum inną opcją na dostanie sampli podstawowych wersji są miniaturki. Widziałem takie w kilku stacjonarnych sklepach z alkoholami. Spory wybór jest też w sklepach internetowych. W dziale Ogólnie o whisky jest post Lista sklepów online. Miniaturki sprzedawane są na ogół o pojemności 50 ml. Z tych, których szukasz na pewno widziałem kilka wersji Auchentoshan, Glenfiddish, Bowmore, Laphroaig, Ardbeg, Glenkinchie, Glendronach... i wiele, wiele innych.
Niestety cena jest zazwyczaj trochę wyższa w porównaniu do sampla z pełnej butli.

Poza tym coraz częściej podstawki single malt można dostać w barach, pubach czy restauracjach. Tak więc jeżeli mieszkasz w większym mieście to jest szansa, że znajdziesz taki lokal u siebie. Niestety nie zawsze takie lokale oferują atmosferę sprzyjającą kontemplacji ulubionego alkoholu.

Wiem, że są miniaturki lecz jest to owiele mniej opłacalna opcja...
Lokale również odpadają.
Odpowiedz
Witaj na forum,jesli miniaturki odpadaja i lokale tez to zostaje dzial sampli,pewnie ktos z nas ma cos na stanie w swojej szafie lub na polce Wink
Odpowiedz
Prnad sprawdź priv Wink
Odpowiedz
Bartek napisał(a):Prnad sprawdź priv Wink

No to chyba się coś znalazło Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
I jak szybko poszlo Big Grin
Odpowiedz
Sprawdziłem priv i dostałem wiele ciekawych propozycji, dziękuję wszystkim za zainteresowanie! Smile
Gdyby ktoś miał coś ciekawego do zaproponowania dla początkującego to proszę pisać na priv gdyż jak wcześniej mówiłem - teraz tylko proszę o rezerwację a za około miesiąc będę składał zamówienia. Smile
Pozdrawiam!


P.S.
może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanie (nie na temat ale mam nadzieję, że wybaczycie nowemu mały off-top):
dlaczego w wiadomościach na kilka wysłanych tylko jedna została wysłana a reszta siedzi w folderze DO WYSŁANIA ? :?
Odpowiedz
Wysłana = odczytana
Do wysłania = jeszcze nie odczytana
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości