Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
Od nas pił ją Neptune i mówił że nawet niezła. W cenie 499 zł można spróbować.
Odpowiedz
Tomek napisał(a):Od nas pił ją Neptune i mówił że nawet niezła. W cenie 499 zł można spróbować.

larky tez pil
Odpowiedz
Sendilkelm napisał(a):
Tomek napisał(a):Od nas pił ją Neptune i mówił że nawet niezła. W cenie 499 zł można spróbować.

larky tez pil

I nie zostawiła we mnie niezatartego wrażenia Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
larky napisał(a):I nie zostawiła we mnie niezatartego wrażenia Smile

Więc to nie po Signecie byłeś taki wesoły? :roll: Big Grin
Odpowiedz
snoop napisał(a):
larky napisał(a):I nie zostawiła we mnie niezatartego wrażenia Smile

Więc to nie po Signecie byłeś taki wesoły? :roll: Big Grin

Nie, raczej po najbardziej złożonej kompilacji blended malts w historii ludzkości Tongue. Ale nie chcę już tego wspominać hehehe
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
http://shop.whiskybase.com/58346
Zamawia ktoś?
Odpowiedz
No wlasnie sledze, ale od 30 minut zeszlo tylko 5 butelek Smile Nie wiem czy jest sens za 135 euro. Grrr Jakbys bral to chce sampla
Odpowiedz
93 rocznik, beczka poniżej 35 numeru, to za 135 Eur nie najgorzej.
Też zamawiam sampla Smile
Odpowiedz
Tomek napisał(a):93 rocznik, beczka poniżej 35 numeru, to za 135 Eur nie najgorzej.
Też zamawiam sampla Smile

Tomku, ja wiem, że jak już wypijesz trochę "beczek" to coś wiadomo, ale co ma numer beczki do jakości? Beczka 1 lepsze zawsze od drugiej?
Odpowiedz
Sendilkelm napisał(a):
Tomek napisał(a):93 rocznik, beczka poniżej 35 numeru, to za 135 Eur nie najgorzej.
Też zamawiam sampla Smile

Tomku, ja wiem, że jak już wypijesz trochę "beczek" to coś wiadomo, ale co ma numer beczki do jakości? Beczka 1 lepsze zawsze od drugiej?

Obiło mi się o uszy, że beczki o niskich numerach z 1993 (do 35 czy jakoś tak), są dość dobre, co ma przełożenie na jakość whsiky w nich leżakowanych :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości