Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
#51
Po prostu, jedna z tych czterech osób weźmie 100ml. I ja się od razu do tego deklaruje, gdyż studencka sakwa niestety nie jest bez dna Big Grin
Odpowiedz
#52
Bo ja się powoli gubię już. Może ktoś napisać co bierzemy i ile to będzie kosztować? Bo ja sampelka też chętnie bym przytulił. I z którego sklepu w końcu, to przejrzę sobie też butelki ewentualnie do zakupu. Jestem trochę nieobecny z powoodu braku czasu Smile
Odpowiedz
#53
Sendilkelm napisał(a):Bo ja się powoli gubię już. Może ktoś napisać co bierzemy i ile to będzie kosztować? Bo ja sampelka też chętnie bym przytulił. I z którego sklepu w końcu, to przejrzę sobie też butelki ewentualnie do zakupu. Jestem trochę nieobecny z powoodu braku czasu Smile

Plan jest taki aby wziąć po flaszce Aberlour abunad'h batch 44. Nikt nikomu oczywiście nie broni wziąć czegoś innego jeżeli chce. Do tego w ramach wspólnego rozsamplowania kupilibyśmy Glendronach 21YO Parliament.
Zakup na http://www.thewhiskyexchange.com, policzyć musisz sobie już sam niestety zaleznie od konfiguracji, ale 4 osoby przydałoby się zebrać.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#54
Ok, już wszystko jasne. To ja na Aberlour flaszkę się piszę. Możecie mnie dodać do listy jeśli ktoś to będzie zamawiał. No i czekam na info jak to zamawiamy, kto, co i jak przelewy. Co do Glendronach21YO to ok, ale zobaczie, że jest tam też miniatura po 8 funtów, zamiast samplować, każdy kto chce mieć to może wziąć swoją miniaturę. Chyba nie wyjdzie dużo drożej.
Odpowiedz
#55
W takim razie mamy 4 pewne osoby na Aberlour i kwestię Glendronacha do przedyskutowania. Ja bedę zamawiał ale czekamy do środy zgodnie z ustaleniami na zamknięcie listy. Mnie jest wszystko jedno jeżeli chodzi o Glendronach, mogę wziąć sampla, mogę też na całą flaszkę się zrzucić.

1. larky
2. Neptune
3. Tomek
4. Sendilkelm
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#56
larky napisał(a):1. larky
2. Neptune
3. Tomek
5. Sendilkelm

A 4 to jakaś pechowa? Tongue
Odpowiedz
#57
Sendilkelm napisał(a):
larky napisał(a):1. larky
2. Neptune
3. Tomek
5. Sendilkelm

A 4 to jakaś pechowa? Tongue


hehehe partycypantów zyczeniowo rozmnożyłem Tongue
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#58
Sendilkelm napisał(a):Ok, już wszystko jasne. To ja na Aberlour flaszkę się piszę. Możecie mnie dodać do listy jeśli ktoś to będzie zamawiał. No i czekam na info jak to zamawiamy, kto, co i jak przelewy. Co do Glendronach21YO to ok, ale zobaczie, że jest tam też miniatura po 8 funtów, zamiast samplować, każdy kto chce mieć to może wziąć swoją miniaturę. Chyba nie wyjdzie dużo drożej.


Ja bym był za całą flaszką. Według prostej kalkulacji wychodzi za 100ml 10 funciaków, a sampla 50 ml jest za 8,75 funta. Ja mogę wziąć 200ml. Chyba, że ktoś spoza naszej czwórki też będzie chciał.
Odpowiedz
#59
Tomek napisał(a):Ja bym był za całą flaszką. Według prostej kalkulacji wychodzi za 100ml 10 funciaków, a sampla 50 ml jest za 8,75 funta. Ja mogę wziąć 200ml. Chyba, że ktoś spoza naszej czwórki też będzie chciał.

No ok. to ja też wezmę sampla, żeby nie było Tongue
Odpowiedz
#60
Też jestem za całą, jak mi posmakuje to się będę wkurzał, że nie mam ml na drugie podejście hehehhe. Chętnie wezmę 200 ml.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości