Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aberlour A'Bunadh
#41
snoop napisał(a):Choć przemyśliwuję całą buteleczkę :roll:
Ja też bo mam ją na whishlist od jakiegoś czasu Smile Weźmy sampla po 700ml Smile
Odpowiedz
#42
przemyśliwuj. Wysłałem zapytanie czy mają faktycznie B49 aktualnie i czekam na odpowiedź. Gostek odpowiedział mi, że slą do PL.

Jeżeli zamówienie ma być większe niż dwie butle, to musimy się zrzucić wczesniej.
Odpowiedz
#43
To widzę zaczyna tu się kroić akcja jak półtorej roku temu, gdy z początkowych zamiarów rozsamplowania jednej Abunadh, wyszło zamówienie sześciu butelek :mrgreen:
Dla mnie 50ml.
Odpowiedz
#44
i ja setkę Smile
Odpowiedz
#45
Mogę czekać
Odpowiedz
#46
Mogę czekać. Aczkolwiek jeśli byłby to czas późnego stycznia / lutego, jest szansa że wziąłbym wtedy za tutejszym pośrednictwem całą butlę.
Odpowiedz
#47
zamówić trzeba by było teraz, bo na przełomie stycznia/lutego już możemy nie dostać Batch'a 49.
Odpowiedz
#48
Też bym coś łyknąłSmile
Odpowiedz
#49
malthead napisał(a):zamówić trzeba by było teraz, bo na przełomie stycznia/lutego już możemy nie dostać Batch'a 49.
ja mogę zamówić i zapłacić teraz. Za całą butle jeśli atrakcyjnie cenowo wyjdzie z przesyłką. A potem mogę czekać aż przyjdzie Smile
Odpowiedz
#50
cubus napisał(a):
malthead napisał(a):zamówić trzeba by było teraz, bo na przełomie stycznia/lutego już możemy nie dostać Batch'a 49.
ja mogę zamówić i zapłacić teraz. Za całą butle jeśli atrakcyjnie cenowo wyjdzie z przesyłką. A potem mogę czekać aż przyjdzie Smile


czekam jeszcze na potwierdzenie ze sklepu www.whiskyzone.de czy jest faktycznie dostępny B49. Cena w sklepie: 50,90 Eur (ca. 220 PLN) więc chyba niezła. Przesyłka do PL ma kosztować 14,90 Eur ale to chyba cena za jedną butlę. Jeżeli chemy zamawiać do PL to przesyłka jednostkowo będzie pewnie tańsza ale mślę, że ok 35 zł do butli trzeba doliczyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości