Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talisker
#31
Erwin napisał(a):
Erwin napisał(a):jest też ardbeg ten za 144 ,99 zł warto przy okazji zakupów zajrzeć na stoisko alkoholi.

Ardbega 10 można kupić za 144,99? Może i można, tylko że to cena widmo.. Ja przynajmniej nigdy takiej nie spotkałem, a na stoiska alkoholowe zaglądam wręcz nałogowo Wink 190-200zl to bardzo często spotykana normalna cena. Może komuś udało się ustrzelić za 144,99, nie twierdzę że to nie możliwe, ale chyba nie była to powszechnie obowiązująca cena przez dłuższy okres czasu? Ja mówię o Taliskerze który od kilku miesięcy w Kauflandach stoi po 139zl, bez żadnej promocji, wyprzedaży. Więc doradzając komuś co może kupić w podobnych pieniądzach, warto mówić o czymś realnym, a nie czymś co gdzieś, kiedyś było, może będzie, może nie..
Odpowiedz
#32
Podałem konkretny przykład nie wymyślony , sytuacja z 17 kwietnia Auchan Bielsko Biała podstawek w takich cenach co najmniej 5-6 np caol ila 162zł glenmorangie nectar d'or 176 zł lagavulin 16 tu akurat cena normalna 229zł to nie kosmos to ,,normalne'' ceny.
Odpowiedz
#33
może trochę późno odpowiadam, ale pytaliście o Skye - niedługo wrzucę sample wraz z innymi podstawkami, podobnie dark storm - może ktoś ktoś będzie chciał spróbować
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości