Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talisker
#21
Jest sklep (http://drankdozijn.nl/) w NL który to oferuje za 75 jureczków ;-) organizujemy szampla ?
Sláinte!
Odpowiedz
#22
Nie chce zakładać nowego tematu więc się tutaj podczepię,

Jak oceniacie Taliskera Skye? Wart swojej ceny? (~189zł)

[Obrazek: 8939ef002416.jpg]
Odpowiedz
#23
Podobno nie Wink
Odpowiedz
#24
Qbik w tej cenie ciekawszą alternatywą jest sprawdzona 10yo Wink
Odpowiedz
#25
Za 189zl to raczej nie wart swojej ceny, ale on w Kauflandach jest po 139zl i za tą cenę to myślę że już jest wart.
Odpowiedz
#26
A ja myślę, że nadal nie jest i jak już, to lepiej dołożyć 20zł i kupić klasyczną 10yo.
Odpowiedz
#27
Może i tak, chociaż biorąc pod uwagę że dziesiątka zwykle kosztowała w okolicach 160-180zl (a nawet i więcej jeżeli mówimy o średnich cenach marketowych), a odpowiadający NAS jest kilkadziesiąt zł tańszy, to wydaje się być sensowne. Odwrotnie 'sensownie' niż w wielu innych przypadkach np. Glenlivet, gdzie dwunastka była często po 109-119, a nowego NASa Founder's Reserve jeszcze nie widziałem taniej niż 129zl w marketach.
Odpowiedz
#28
Taliskera 10 yo można kupić za 153,99 zł (Auchan Bielsko Biała) jest też ardbeg ten za 144 ,99 zł warto przy okazji zakupów zajrzeć na stoisko alkoholi. Były też inne podstawki w ciekawych cenach.
Odpowiedz
#29
Erwin napisał(a):Taliskera 10 yo można kupić za 153,99 zł (Auchan Bielsko Biała) jest też ardbeg ten za 144 ,99 zł warto przy okazji zakupów zajrzeć na stoisko alkoholi. Były też inne podstawki w ciekawych cenach.
Właściwie ten wpis nadaje się do działu sklepowe okazje , jednak mam wrażenie że są to ceny nie okazyjnie a jedynie trochę niższe od powszechnie obowiązujących.
Odpowiedz
#30
FinestCask napisał(a):Za 189zl to raczej nie wart swojej ceny, ale on w Kauflandach jest po 139zl i za tą cenę to myślę że już jest wart.

139zł to super cena i gdybym za tyle widział go na półce brałbym bez wahania by samemu wyrobić sobie zdanie na jego temat, niestety cena na "mojej półce" to 189zł i ani drgnie, może bym ją wziął i rozsamplował jakby byli chętni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości