Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talisker
#11
nie martw się, OB to nie tampony - przynajmniej na tym forum Smile OB to Official Bottlers, oficjalne wypusty otwartych destylarni; są jeszcze IB - Independent Bottlers, wersje nieoficjalne - poczytaj o tym; co do Lagavulina to się zgadzam - na razie nie otwieraj, powolutku się zbliżaj, bez ciśnienia - kiedyś ci podejdzie Smile
Odpowiedz
#12
na moje oko źle zacząłeś. Trzeba bylo zacząć od czegoś lekkiego. Co do Taliskera to uważam go za super whisky i nie ma się do czego doczepić.
To samo co koledzy, Lgavulina na pocztąek nie otwieraj bo już całkiem się zniechęcisz hehe ale najważniejsze to się nie poddawać a napewno z czasem znajdziesz coś co zadowoli Twoje kubeczki smakowe Smile
ps. i może nawet kiedyś przeprosisz się z Taliskerem Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#13
DoRzeczy napisał(a):Moja pierwsza whisky Talisker 10yo - mało się nie porzygałem :/ Posiadam jeszcze Lagavulin 16 i Aberlour 16yo, warto je otwierać skoro Talisker przyprawia mnie o mdłości ? ( swoją drogą trzeba mieć zjechane kubki smakowe i powonienie żeby pić Taliskera Smile ) mam nadzieje ,że jakieś inne whisky mi podejdzie !!

Dolej sobie wody jak ci nie wchodzi, jak to nie pomoże to soku malinowego :mrgreen:
Odpowiedz
#14
[Obrazek: 08b97de9d24b8970med.jpg]


Talisker Neist Point

Nowy - tzw. Premium NAS o 45,8% przeznaczony dla Travel Retail. Cena 147 euro
Odpowiedz
#15
Fajnie wygląda , podoba mi się. Szkoda tylko że jako nas kosztuje tyle. Może coś im się pomyliło i dodali jedynkę przed 47 :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#16
morgan82 napisał(a):Fajnie wygląda , podoba mi się. Szkoda tylko że jako nas kosztuje tyle. Może coś im się pomyliło i dodali jedynkę przed 47 :lol:

Kolego, ten nadruk złotą farbą na powierzchnii o kształcie cylindrycznym kosztuje swoje. Wink
Odpowiedz
#17
potem można zdrapać i przetopić na kolczyki więc i kobita będzie zadowolona z takiego zakupu Big Grin
Odpowiedz
#18
Fantastyczna promocja Smile
Odpowiedz
#19
K@mil napisał(a):Fantastyczna promocja Smile

Kamil wiesz ile kosztuje taki złoty rysuneczek? Pij i nie marudź Wink :lol:
Odpowiedz
#20
Nie wiem, ale moja córka wszelkie takie mazaje wykonuje for free Smile Big Grin na wszystkich powierzchniach Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości