Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy
#1
Chciałbym spisać tu listę sklepów/miejsc w Polsce typowo z Whisky. Jeśli znacie coś takiego to wpisujcie, a ja będę edytował 1 posta. Raczej chodzi o miejsca stacjonarne, aczkolwiek sklepy typu singlemalt.pl można także dodawać.

1. Dom Whisky - Jastrzębia Góra
Pozycja chyba obowiązkowa, największy zbiór whisky w Polsce.
2. Singlemalt.pl - sklep internetowy
Tylko szkocka whisky. Można odbierać osobiście - na życzenie degustacje. Warszawa/Piastów
3. Whisky and Wine Place
ul. Jana Kazimierza 30 Warszawa - ogłosił się na bliźniaczym forum. Można kupić, degustować, podobno duży wybór.
Odpowiedz
#2
Sendilkelm napisał(a):2. Singlemalt.pl - sklep internetowy
Tylko szkocka whisky. Można odbierać osobiście - na życzenie degustacje. Warszawa/Piastów
byłeś tam kiedyś na o/o ? czy to jest jakiś tez sklep że można wejśc, pomacać i kupić czy tylko konkretnie trzeba iść i odebrać to co się zamówiło?
Odpowiedz
#3
Oczywiście najlepiej jak zadzwonisz i się dowiesz. Ja byłem tam tylko raz około 3 lat temu. Wyglądało to tak, że pani powiedziała aby przyjechać osobiście w godzinach do 18:00. Jak przyjechałem to okazało się, że magazynem/sklepem jest budynek gospodarczy obok zwykłego domu, normalnie jest lada, kasa fiskalna, półki szklane i magazyn Smile Prawdopodobnie służy to tylko do odbiorów osobistych, ale pogadać, popatrzeć i kupić coś czego się nie zamawiało można było. Wziąłem tak wtedy kieliszki i sample. W każdym razie nie jest to normalny sklep.
Odpowiedz
#4
dzięki za info, muszę ich odwiedzić Smile
Odpowiedz
#5
Dodałem 3 pozycję. Bardzo ciekawie to wygląda z ogłoszenia na znanym innym forum Smile Możliwe, że niedługo tam zawitam, aby jakiś rekonesans zrobić.

EDIT:
Oczywiście nie chcę reklamować, ale wszedłem na stronę (sami znajdźcie) to te szafeczki ładnie wyglądają. Ciekawe jak ceny.
Odpowiedz
#6
Szkoda, że nie mają strony internetowej, coby zobaczyć na szybko jaki asortyment i jakie ceny. No i na pewno poprawiłoby im to sprzedaż.
Jutro mam wolne od studiów, to być może się tam przejdę.
Odpowiedz
#7
Neptune napisał(a):Szkoda, że nie mają strony internetowej, coby zobaczyć na szybko jaki asortyment i jakie ceny. No i na pewno poprawiłoby im to sprzedaż.
Jutro mam wolne od studiów, to być może się tam przejdę.

Stronę mają ale w przygotowaniu. W każdym razie z tego co zdążyłem wyczytać i zrozumieć z reklamy, to oni dopiero startują. Pewnie dlatego.
Odpowiedz
#8
zdjęcia wyglądają zachęcająco Wink
Odpowiedz
#9
Faktycznie, wybór wygląda na duży. Mam nadzieję jeszcze, że nie przeżyję rozczarowania cenowego jak w sklepie Ballantinesa na Marynarskiej, gdzie chcieli mi wcisnąć Ardbega 10yo za 300zł Wink
Odpowiedz
#10
Znacie jakies sklepy w Gdansku? Wybieram sie na tydzien i chetnie do jakiegos zawitamSmile
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości