Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
whisky royal salute 21 year old
#11
mozna ją wystawic na aukcji i okaże się, że warta jest 25 funtów - koszty, czyli sprzedający dostanie w przeliczeniu na PLN 180
#12
pb69 napisał(a):mozna ją wystawic na aukcji i okaże się, że warta jest 25 funtów - koszty, czyli sprzedający dostanie w przeliczeniu na PLN 180

I tak dziwne, ze ktos tutaj wyrazil zainteresowanie kupna Smile

O i jakie szczescie. Jest na aktualnej aukcji SWA Smile
http://www.scotchwhiskyauctions.com/sto ... flagon-1l/

Forum to nie służy do sprzedaży whisky i zarabiania na tym kroci. Oferty tutaj są ofertami przyjacielskimi i tak je traktujemy, jeśli chcesz zarobić - wystaw na aukcje lub kup koncesje i otwórz sklep. Nie pozwolimy tu na robienie w balona i wyciskanie jak najwyższych kwot za słabe whisky.
#13
Dużo tego towaru...
http://www.scotchwhiskyauctions.com/sto ... +salute+21
#14
Sendilkelm napisał(a):
pb69 napisał(a):mozna ją wystawic na aukcji i okaże się, że warta jest 25 funtów - koszty, czyli sprzedający dostanie w przeliczeniu na PLN 180

I tak dziwne, ze ktos tutaj wyrazil zainteresowanie kupna Smile

O i jakie szczescie. Jest na aktualnej aukcji SWA Smile
http://www.scotchwhiskyauctions.com/sto ... flagon-1l/

Forum to nie służy do sprzedaży whisky i zarabiania na tym kroci. Oferty tutaj są ofertami przyjacielskimi i tak je traktujemy, jeśli chcesz zarobić - wystaw na aukcje lub kup koncesje i otwórz sklep. Nie pozwolimy tu na robienie w balona i wyciskanie jak najwyższych kwot za słabe whisky.

po pierwsze jakie 25 funtów? najtańsza cena jaka znależliście to 80 euro, więc nie wyciagajcie cen z kapelusza.
po drugie jeśli Ciebie nie interesuje to poprostu nie musisz kupować. A zanizanie ceny do 200 gdy padla propozycja 300 , chociaz wogole nie jestes zainteresowany podobno, jest poprostu złośliwe.
po trzecie forum nie służy do zarabiania? jaki to zarobek sprzed whisky za 300 zl ktora w sklepie kosztuje prawie 500? nie no świetny .... takie oszustwo, że hoho. Krocie na was chce chłopak zarobić.
#15
Ja nie napisalem, ze jest warta 20 funtów,

Tak, forum to służy do wymiany poglądów, ocen etc. A dział sprzedam jest dodatkiem dla ludzi, którzy chcą po prostu kolegom odstąpić to czego już nie chcą się napić. Tymczasem wpadają nowo zarejestrowani ze wspaniałymi ofertami odsprzedaży beznadziejnych whisky za duże pieniądze. To, że w sklepie stoi po 500 zł, to nie znaczy, że jest tyle warta i że ktokolwiek ją tam kupił. W innym będzie stała za 1000 zł Smile I co z tego?

Wyceniliśmy, ile to jest warte wg nas, dla nas. Jeśli tak naprawdę ktoś chce się tego pozbyć jest wiele innych kanałów sprzedaży, podejrzewam, że te 300 zł to i tak byłby sukces obrońco uciśnionych.

A co do foert, to znależlismy jedną, bo szkoda czasu zawracać sobie tym głowy, ale proszę:
Kup teraz za 64 euro i jakoś nikomu się nie spieszy:
http://www.ebay.it/itm/Chivas-Regal-ROY ... rid=229494

Mam szukać dalej?
#16
Sendilkelm napisał(a):Ja nie napisalem, ze jest warta 20 funtów,

Tak, forum to służy do wymiany poglądów, ocen etc. A dział sprzedam jest dodatkiem dla ludzi, którzy chcą po prostu kolegom odstąpić to czego już nie chcą się napić. Tymczasem wpadają nowo zarejestrowani ze wspaniałymi ofertami odsprzedaży beznadziejnych whisky za duże pieniądze. To, że w sklepie stoi po 500 zł, to nie znaczy, że jest tyle warta i że ktokolwiek ją tam kupił. W innym będzie stała za 1000 zł Smile I co z tego?

Wyceniliśmy, ile to jest warte wg nas, dla nas. Jeśli tak naprawdę ktoś chce się tego pozbyć jest wiele innych kanałów sprzedaży, podejrzewam, że te 300 zł to i tak byłby sukces obrońco uciśnionych.

po pierwsze padla propozycja 300 zl pod ktora stwierdziles ze nie jest wartawiecej niz 200, takie zachowanie juz samo za siebie o Tobie swiadczy.
po drugie problem w tym ze Twoja propozycja ceny jest poprostu absurdalna. znalazles NAJTANSZA propozycje na rynku, obnizyles ja o ponad 1/3 i tak Ci wyszla Twoja cena. Według mnie taka procedura ani nie jest sprawiedliwa, ani skuteczna.
A sposób w jaki włączyłeś sie do dyskusji jest poprostu niegrzeczny. Nie chcesz, nie kupuj. Nikt tu nikogo nie chciał oszukać, nie żądał absurdalnych cen, padła propozycja 300 zł, skoro Ty byś takiej nie wysunął to zachowaj to dla siebie.



tak szukaj dalej, 64 plus 20 to 84, okazyjna cena nieco ponad 300 zl. nic w tym dziwnego.
szukaj szukaj, żeby komuś zepsuć sprzedaż whisky widze ze dużo możesz czasu poświęcić.
o tym właśnie mówie, sam nei ejsteś zainteresowany kupnem tylko tym żeby ktoś nie sprzedał za względnie rozsądną cene.
#17
Sprzedaż polega na tym, że popyt musi się zgrać z podażą.
Polskie sklepy, które sprzedają tego typu konfekcję, mają marże ponad 100% na produkcie, dlatego to leży i kwiczy na półkach. Swoją drogą żaden blend nie jest warty swojej ceny, bo i tak zostanie po nim posmak coli/pepsi.
W tego typu ofertach występuje też czynnik ryzyka. Żeby nie było że kogoś oskarżam, ale logują się tu nowe osoby z super ofertami. Skąd my możemy wiedzieć, że to nie lipa (jakiś cas temu pełno było włoskich podróbek maltów). Dlatego to ryzyko musi być wkalkulowane w niższą cenę produktu.
#18
Karakala pamiętaj, że zawsze możesz się nie zgodzić na ceny przez nas oferowane. Ktoś da 300, Sendi dałby 20funtow a ja nie dałbym nic bo zawartość butelki jakoś mnie nie kręci. Sam swego czasu sprzedawałem pewną butelkę i realia są inne niż ceny w sklepach Smile
#19
Bartek napisał(a):Karakala pamiętaj, że zawsze możesz się nie zgodzić na ceny przez nas oferowane. Ktoś da 300, Sendi dałby 20funtow a ja nie dałbym nic bo zawartość butelki jakoś mnie nie kręci. Sam swego czasu sprzedawałem pewną butelkę i realia są inne niż ceny w sklepach Smile

Nikt nie każe zakładać tu konta i sprzedawać Smile Można iść gdzie indziej, prawda?

PS
... i to nie ja pisałem o 20 funtach Smile
#20
kurcze jasne ze nie trzeba sie zgadzać na propozycje.
ale jak sie nie jest zainteresowanym to nie trzeba innym psuc sprzedazy nie?
czy jak stwoje w kolejce do sklepu i przedemna ktos cos kupuje to elegancko jest wtracic "e ja bym tyle nie dal, nie wart wiecej niz polowe ceny" ? A tak tu sie co po niektorzy zachowali, ale przez internet wydaje im sie że zasady dobrego wychowania nie obowiązuja, czyż nie tak jest?

a i czemu moje ogloszenie o sprzedazy caledoni zostalo usuniete?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości