Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aberlour / Glenfiddich / Talisker
#1
Witam

Jakby ktoś był zainteresowany to na początku kwietnia takie ciekawostki mogę sprzedać

Talisker Dark Storm 1L - 270zł
Talisker 57 North 1L - 290zł

Glenfiddich 19 YO Bourbon Cask 0,7 - 450zł

Aberlour 12 YO 1L - 165zł
Aberlour 10YO 1L - 100zł

Wszystkie oczywiście zapakowane w kartony (Talisker)/pudełko (Glenfiddich)/tuby (Aberlour).
Mocno ograniczone ilości, więc jeśli ktoś zainteresowany to pisać tu/priv/mail: whiskymojazono1@gmail.com

ps. swojego Dark Storma już nie mogę się doczekać :mrgreen:
#2
single malt napisał(a):Witam

Jakby ktoś był zainteresowany to na początku kwietnia takie ciekawostki mogę sprzedać

Talisker Dark Storm 1L - 270zł
Talisker 57 North 1L - 290zł

Glenfiddich 19 YO Bourbon Cask 0,7 - 450zł

Aberlour 12 YO 1L - 165zł
Aberlour 10YO 1L - 100zł

Wszystkie oczywiście zapakowane w kartony (Talisker)/pudełko (Glenfiddich)/tuby (Aberlour).
Mocno ograniczone ilości, więc jeśli ktoś zainteresowany to pisać tu/priv/mail: whiskymojazono1@gmail.com

ps. swojego Dark Storma już nie mogę się doczekać :mrgreen:

Ja wstępnie jestem zainteresowany Glenem 19, rozumiem, że to ten Age of discovery?
Najlepiej od razu podawać linki do WB, wtedy łątwo rozpoznać, która to butelka dokładnie
#3
Dokładnie tak. Chodzi tu o Age of Discovery.
Ok na przyszłość jakby co będę wstawiał linki z WB.
#4
tego Glenfiddich'a masz w Polsce?
#5
Tak w Polsce będzie.
Mogę ewentualnie wysłać komuś od kogo będziesz mógł sobie odebrać, do Szkocji to już zapewne spory koszt takiej wysyłki by był. Ale jest możliwość oczywiście :mrgreen:

ps. Talisker Dark Storm jednak po 250zł będzie, a nie 270zł.
#6
kurde, ze tez mieszkam w Ire i nie planuje poki co wizyty w Polsce - przytulilabym Aberloura 10 (lubie bardzo) i ktoregos z Taliskerow...
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.pchela1980.flog.pl">www.pchela1980.flog.pl</a><!-- w -->
#7
Na to już niestety nic nie poradzę Wink
#8
Glen dotarł wszystko gra i jeszcze weekend do tego czego można chcieć więcej Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości