Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
macallan 30y.o
#1
Witam poszukuje whisky Macallana 30y.o Sherry oak lub macallan 30y.o fine oak gdyby ktoś wiedział w miarę przystępnej cenie będę bardzo wdzięczny pozdrawiam Maciej
Odpowiedz
#2
Raczej posiadacze tych butelek wiedzą jaka jest ich rynkowa cena i nie ma co liczyć na specjalne upusty. Jest moda na stare Macallany, pytanie czy smak wart jest tej ceny?
Odpowiedz
#3
Kupiłem ostatnio na ebay.de dwie butelki macallan 25y.o sherry za 700e i powiem ze mi smakował ,dlatego byłem ciekawy 30y.o ,ale 1200E to lekka przesada
Odpowiedz
#4
mam macallan speymalt 1971 boteled 2013.jaka cenę proponujesz?
Odpowiedz
#5
a tak na marginesie. czy próbowaliście speymalt 9yo refeel sherry cask. czy to trucizna, czy tez warto to kupic na spróbowanie? mogę to kupic za dwadziesia kilka funtów i nie wiem czy warto. niby macallan ale ..........
Odpowiedz
#6
Dla mnie to ze macallan to akurat nie za dobrze. Starych nie pilem, a to co teraz daja mi nie smakuje.
Odpowiedz
#7
Te Mcallany nowe co ja pilem tez byly kiepskie Smile To nie te same Macallany, niestety.
Odpowiedz
#8
Potwierdzam, piłem najwyższą w ichniejszej hierarchii wersję 'Ruby', kosztującą ze 125 euro i była po prostu niesmaczna. Taki najzwyklejszy GDronach 15yo (także 12yo, a nawet 8yo) za 35 euro, zostawia to-to tak bardzo w tyle, że aż chowa się za horyzontem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości