Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione
#1
Witam to moj pierwszy post na forum pozwole sie podzielic paroma swojimi opiniami. Zaznacze na wstepie ze nie jestem fachowcem i wszystkie oceny bazuja tylko i wylacznie na mojim smaku.
Po pierwsze ulubiency: tanio a dobrze, USA Jeam Beam osobiscie lubie chodz wersja Red Stag mnie rozczarowala slodziudki likier taka Amarena. Szkocja klasyki The Famous Grouse,Grants,High Comissioner dalej Irlandia i tu jest ciekawie Dullamore Dew,Paddy, Jameson. Powyzsze trunki sa z polki tanszej na wiekszosc kieszeni jesli ktos dysponuje troszke wieksza gotowka polecam: moj faworyt i ulubiona whisky Cardhu a pozatym Talisker, Chivas Jonny Walker Blue label sa warte sprobowania. Fajne Burbony Woodford Reserved,Makers Wild Turkey, Buffalo . Mam nadzieje ze przedstawilem sie odpowiednio. Milego testowania jesli ktos ma ochote.
Odpowiedz
#2
Moje ulubione :
Blended - Jameson a bardziej Jameson Stout
Malt beczki po burbonie - Glenlivet 15 French Oak Reserve, AnCnoc 12, BenRiach 16
Malt beczki po sherry(nie ktore z udziałem beczek po burbonie) - Macallan 12, Glenfarclas nawet 10, Glendronach Cask 5480, Glenallachie 12 , Tamdhu 12
Malt lekki dym - Highland Park 10 14, Bowmore 14 Darkest
Cięzkie dymy raczej nie dla mnie
(Jesli lubisz Cardhu polecam Glenliveta 15 i AnCnoca 12)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości