Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka :)
#21
Miales racjie Tomku, trzeba bylo zamknac, hehe
"coco jambo i do przodu"
#22
menran napisał(a):Panowie , mam swoje lata i nie jest to pierwsze moje forum. A zasada jest jedna i nie zmienia się .
Nie publikujemy informacji o żadnych swoich preferencjach czy przekonaniach , czy sa to religijne ,polityczne , seksualne.
Bo one prowadza do awantur . Jeśli ktoś ma ochotę podyskutować o swoich "dewiacjach" na forum jest opcja priv. A wtedy hulaj dusza piekła nie ma Big Grin

Swoja droga nieźle się nakręciliście :lol:
A niby dlaczego nie? To właśnie forum powinno być miejscem do dyskusji i to nie tylko na jeden temat, bo u licha ileż można wałkować wątek beczek do maturacji whisky. Big Grin Rozmowy na zwykłe tematy, a zwłaszcza te kontrowersyjne pozwalają się lepiej poznać, co nie będzie skutkowało zgrzytami przy ewentualnym spotkaniu 'w realu'. W końcu nic tak nie łączy jak wspólna pasja (vide whisky), oprócz wspólnej niechęci do czegoś. :mrgreen: Więc optuję za niezamykaniem tematu, a co więcej za kontynowaniem dyskusji na wszelkie tematy. Smile
#23
:lol: To powodzenia.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#24
Ja tez jestem tego zdania Co Grzesiek. I tez walkowalem to na wielu forach, tematy o polityce, religii etc juz na 1 stronie prowadza nie do wymiany zdan, a do klotni i rzucania miesem czesto, wiec wolalbym aby tu nie rozmawiano akurat na te tematy, bo zamiast zblizyc, to moga poroznic.

Jesli chodzi o inne, no to droga wolna, tyle ze nie w jednym watku wszystko, To watek o Szpilce, jesli chcec ie o rowerach to zalozcie o rowerach Smile
#25
A może kogoś pasjonuje żeglarstwo ?
#26
Dobra, zamykam - macie ciekawe tematy, to zapraszam do otwierania wątków w dziale Cafe Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości