Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flora&Fauna
#21
Sendilkelm napisał(a):
Bartek napisał(a):Ostatnia sztuka
http://www.bestwhiskymarket.com/mortlac ... t,204.html
Już widziałęm. NIby ostatnia, ale jest w "nowościach" Big Grin CIekawe kiedy zniknie Tongue

Już zniknął :roll:
Odpowiedz
#22
Już zniknął Smile

Ale od dziś nowości od Silver Seal !
Odpowiedz
#23
Hazelburn napisał(a):Już zniknął Smile

Ale od dziś nowości od Silver Seal !

A na stronie nadal widnieje, że w magazynie 1 szt Big Grin

Co do nowości, butelek etc. szczypie się cały czas, żeby coś wziąć :/ Tym bardziej, że pewnie mógłbyś do Warszawy na 15 przywieźć? - jeszcze pomyślę
Odpowiedz
#24
Wszystkie kupione produkty znikają automatycznie. Tego Mortlacha nie ma już od dawna, od kiedy jeden z kolegów wpłacił zaliczke Smile
Wchodzicie przez starego linka i dlatego widnieje.
Oczywiście jeśli coś Cię zainteresuje to wezmę do Warszawy 15-go.
Odpowiedz
#25
Hazelburn napisał(a):Wszystkie kupione produkty znikają automatycznie. Tego Mortlacha nie ma już od dawna, od kiedy jeden z kolegów wpłacił zaliczke Smile
Wchodzicie przez starego linka i dlatego widnieje.
Oczywiście jeśli coś Cię zainteresuje to wezmę do Warszawy 15-go.
Nowy link to z subdomene shop.?
Odpowiedz
#26
? Nie znam się na tych nazwach. Ale jak wejdziesz na stronkę to nie ma tego Mortlacha, no chyba że jestem już ślepy od tych whisky Smile
Odpowiedz
#27
Hazelburn napisał(a):? Nie znam się na tych nazwach. Ale jak wejdziesz na stronkę to nie ma tego Mortlacha, no chyba że jestem już ślepy od tych whisky Smile

O faktycznie nie ma Smile nawet na www. to może miałem scachowaną stronę albo coś. Teraz jest ok Smile

Fajnie by było jakby pisać w nowościach kiedy doszło. No i jakby była cała strona z nowościami, a nie tylko takie coś co przełazi, bo trzeba czekać na następną jak się przegląda. Chyba, że jest strona, a ja jej znaleźć nie potrafięSmile
Odpowiedz
#28
W związku z tym, że już kilka osób zwróciło na to uwagę to może zrobimy osobną zakładkę Nowości i tam one będą wszystkie razem, a slajdy będą przelatywały swoją drogą.
Odpowiedz
#29
Hazelburn napisał(a):W związku z tym, że już kilka osób zwróciło na to uwagę to może zrobimy osobną zakładkę Nowości i tam one będą wszystkie razem, a slajdy będą przelatywały swoją drogą.

Tak byłoby najlepiej Smile
Odpowiedz
#30
Wygląda na to, że Diageo powoli wycina serię F&F, więc zastanawiam się czy warto kupić trochę butelek z tej serii i je posamplować. Kto byłby chętny i jakie butelki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości