Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky do kwoty 1000zł
#1
Witam wszystkich mam taką może nietypową sprawę mam na wydanie na mocne alkohole 1000zł myślałem o whisky co polecacie dodam że interesuje mnie kilka butelek nie jedna ma to być jeśli mowa o whisky delikatne owocowe , kwiatowe lub inne warianty byle nie mocne dymne torfowe( lubię alkohol delikatny ,słodkawy nie dymny , gorzki , bardzo cierpki) jaki zestaw polecacie? z góry dziękuję za porady Smile
Odpowiedz
#2
dobra promocja jest w winnicy lidla przy takiej kwocie...
Odpowiedz
#3
Dzięki za radę ale nie zmienia to faktu ze jakis alkohol muszę wybrać ....
Odpowiedz
#4
glenfiddich, balvenie, aberlour, glenmorangie, aberfeldy - tu bym szukał jesli chodzi o Lidla w tych delikatnych klimatach...
Odpowiedz
#5
sugerowal bym, ze jesli nie mozesz sam wybrac, to kup sobie na forum sample po 50ml, sproboj i dopiero potem zdecyduj sie na cale butelki. mozesz tez isc do jakiegos whisky baru i tam poprobowac.
przy zakupie nie tylko preferencje smakowe maja znaczenie, ale rowniez to, na jakim poziomie jestes w stanie docenic whisky - czy lepiej kupic np. 7 butelek po 140zl, czy moze dwie po 500 (?).
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#6
Ja proponowałbym poszukać czegoś u mnie z ofert z których sam korzystam. Mam salonik z ofertą 6butelek+4po złotówce wiec spoko wychodzi
Odpowiedz
#7
Witam. Panowie i Panie, mam takie krotkie pytanko, a mianowicie, mam mozliwosc nabycia butelczyny Bowmore 23YO z tym ze rozlana przez niezaleznego bottlera Adelphi w cenie 8 stow. Oplacaloby sie to wziac na ewentualne odsprzedanie po jakims tam czasie?
Odpowiedz
#8
Conquistador napisał(a):Witam. Panowie i Panie, mam takie krotkie pytanko, a mianowicie, mam mozliwosc nabycia butelczyny Bowmore 23YO z tym ze rozlana przez niezaleznego bottlera Adelphi w cenie 8 stow. Oplacaloby sie to wziac na ewentualne odsprzedanie po jakims tam czasie?
Daj linka do WB, się zobaczy.
Odpowiedz
#9
chtcos takiego :
https://www.sklep-ballantines.pl/Adelph ... -8205.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości