Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal Whisky w Polsce
#21
http://2014.festiwalwhisky.pl/wystawcy/

Nie wiem czy to będzie dobre wydarzenie... po tym co mają niby wystawić, podejrzewam, że ten festiwal będzie raczej dla raczkujących
#22
Ale zawsze to coś i to w końcu na naszej ziemi Smile Może być ciekawie....
#23
Może, a może być tragicznie...

za 2 dni jadę do Jastrzębiej, to może się czegoś dowiem przy degustacji Smile
#24
Ok, to napisz czego się dowiedziałeś, bo nie wiem czy hotel rezerwować Big Grin
#25
Również czekam na info 'na żywo' Wink
Ale mam nadzieję, że wystawców dojdzie troszkę :>
#26
Dostawcy jak dostawcy, pytanie co taki dostawca wystawi, bo jesli np bedzie tylko Ardbeg i Glenlivet, to dla innych trunkow i blendow nie ma co sobie glowy zawracac. Tak bardziej festiwal alkoholi bedzie niz whisky.
#27
No właśnie, pytanie czy za te 100 zeta będzie można wypić tylko jakieś tanie blendy i podstawki, a na coś lepszego na pięterku trzeba będzie zapłacić drugi tyle albo i więcej Smile
#28
Udało się dowiedzieć coś więcej?
#29
Udało się dowiedzieć tyle co nic. Czyli oni sami nie wiedzą jakie produkty będą, z marek wymienili trochę więcej niż jest w "m.in" na stronie, ale wiadomo, że nie wiadomo co dostawcy przyniosą.
Ardbeg, Balvenie, Glenmorangie, Glendronach, Glenlivet, Highland Park - tyle zapamiętałem. Tak czy siak jeśli będzie to podejrzewam, że z Ardbega będzie 10, Corryackan i Uigedail ... podobno na Master Class ma być coś lepszego i to będą zamknięte (pewnbie płatne dodatkowo) ... Tak czy siak, jest szansa że się wybiorę. Jeszcze nie zdecydowałem.
#30
Oby chociaż czymś zaskoczyli.
Ja i tak mam urlop, i tak nad morze, więc zawitam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości