Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 2018
#41
Bartek napisał(a):Soma odnotowane i jednocześnie dzięki za ekspresowy przelew Smile

Przynajmniej tak mogę pomóc. BTW Bartek wielkie dzięki za ogarnianie tematu i umożliwienie nam zakupu biletów z upustem.
Odpowiedz
#42
Zrobiłem przelew, niestety u mnie zmiana: 2x dwudniowy i 1 tylko piątek
Odpowiedz
#43
soma napisał(a):
Bartek napisał(a):Soma odnotowane i jednocześnie dzięki za ekspresowy przelew Smile

Przynajmniej tak mogę pomóc. BTW Bartek wielkie dzięki za ogarnianie tematu i umożliwienie nam zakupu biletów z upustem.

Nie ma sprawy Smile Zaoszczędzone PLNy możemy spożytkować na płatne sample 8-) 8-)

FinestCask napisał(a):Zrobiłem przelew, niestety u mnie zmiana: 2x dwudniowy i 1 tylko piątek

Dzięki za info.

Zgłoszenia zakończone, mamy aż 46 osób chętnych Smile
Przypominam, że czekam na wpłaty max do najbliższego wtorku 25.09.
Odpowiedz
#44
Możesz sprawdzić jeszcze raz? Przelewałem 20.9
Odpowiedz
#45
Neptune napisał(a):Możesz sprawdzić jeszcze raz? Przelewałem 20.9

Oczywiście, że przelane Wink Byłeś odnotowany w pliku, nie zaznaczyłem tylko na głównej liście. Wszystko ok, thx za czujność Smile
Odpowiedz
#46
Cześć
Przelew ode mnie też wyszedł 20.09.
Możesz sprawdzić.
Odpowiedz
#47
stalowka2 napisał(a):Cześć
Przelew ode mnie też wyszedł 20.09.
Możesz sprawdzić.

Zaksięgowane, dzięki Smile
Odpowiedz
#48
Dzięki wszystkim za terminowe wpłaty, w przyszłym tygodniu odbieram bilety.
Poinformuję Was jak będę fizycznie w ich posiadaniu.
Odpowiedz
#49
Bilety są już w moich rękach, prośba o prywatne wiadomości w celu ustalenia terminu oraz sposobu odbioru Smile
Odpowiedz
#50
Jak tam wrażenia po WLW?

Festiwal chyba z każdym rokiem nabiera fajności. Owszem, mnóstwo whisky bardzo słabej, ale to chyba oczywiste na rynku polskim. Jednak w cenie biletu można spróbować nowych słabych whisky z dziennikarskiego obowiązku jak to mawiają na dzielni, a przy okazji zaopatrzyć się w kilka innych ciekawych rzeczy. Także zawsze warto wpaść na kilka godzin. Coraz więcej też ludzi się zna ze sobą, więc spotkania na takim festiwalu dają możliwości pogadania o tym i o tamtym, a czasami nawet spróbowania whisky od niezależnego bottlera na rynku przed budynkiem.

Takie dwie rzeczy, które szczególnie mi zapadły w pamięc to:

1. https://spirits.com.pl/premiera-wolf-oak-distillery/
2. Whisky bekonowa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości