Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glen Elgin 1997 GM i Glen Moray 1994 TWA
#11
PawelWojcik napisał(a):jest taka jedna bardzo ruda osobowosc, ktora czekala tu dlugo na jakis przyzwoity sampling. teraz jest online, wiec poprosze na siebie po 50ml dodatkowo. jesli ruda osobowosc zrezygnuje, to przeciez ja nie wyleje tego, bedzie dla wnukow Wink
@Pawle, Ruda osobowość bardzo, bardzo dziękuje Smile za pamięć. Zapłakałabym się okrutnie.
@Cubus dla formalności poproszę po 50ml i również bardzo dziękuję za zorganizowany sampling, bo to przywraca mi wiarę, że jeszcze jest nadzieja na powrót do Whisky, a nie "whisky" Wink
Odpowiedz
#12
FILL78 napisał(a):
PawelWojcik napisał(a):jest taka jedna bardzo ruda osobowosc, ktora czekala tu dlugo na jakis przyzwoity sampling. teraz jest online, wiec poprosze na siebie po 50ml dodatkowo. jesli ruda osobowosc zrezygnuje, to przeciez ja nie wyleje tego, bedzie dla wnukow Wink
@Pawle, Ruda osobowość bardzo, bardzo dziękuje Smile za pamięć. Zapłakałabym się okrutnie.
@Cubus dla formalności poproszę po 50ml i również bardzo dziękuję za zorganizowany sampling, bo to przywraca mi wiarę, że jeszcze jest nadzieja na powrót do Whisky, a nie "whisky" Wink

W związku z naszymi ostatnimi rozmowami, miałaś zarezerwowane 50ml z każdej w moim przydziale ale w związku z tym, że jeszcze jest to sobie zostawię więcej niż planowałem.
Otwieram obie co by się nie wydarzyło - to tak informacyjnie choć i tak już blisko zamknięcia więc niezdecydowanych zapraszam.
Odpowiedz
#13
@Cubus, to ja poproszę o rezerwację dla kolegi Trzymajtusię i , bo również jest online, a może będzie zainteresowany. Jeżeli nie to dla wnuków wezmę Wink
Odpowiedz
#14
FILL78 napisał(a):@Cubus, to ja poproszę o rezerwację dla kolegi Trzymajtusię i , bo również jest online, a może będzie zainteresowany. Jeżeli nie to dla wnuków wezmę Wink

zrobione.
Odpowiedz
#15
Konik prosi o zestaw po 50 . :mrgreen:
Odpowiedz
#16
konio23 napisał(a):Konik prosi o zestaw po 50 . :mrgreen:

Konika prośba została wysłuchana :lol:
Odpowiedz
#17
pod wplywem reklamy z sasiedniego forum lykne jeszcze te 50ml Elgina Smile
jak komus zalezy to do poniedzialku odstapie (wczesniej nie moge zrobic przelewu).
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#18
Na sąsiednim forum znalazło się kilku chetnych więc powpisywałem wszystko i obie butelki zamknięte. Pawle, zostaje Tobie 50ml.
Odpowiedz
#19
oczywiscie OK.
dzieki za sampling!
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#20
Paczki gotowe do wysyłki. W weekend umieszczę je w paczkomacie nadawczym. Dziękuję wszystkim za udział i do następnego Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości