Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glentauchers 1975 SV
#21
Tomek napisał(a):Haha. Butelek w tamtych cenach juz dawno nie ma. A i tylko na polowe byly zapisy. Ja ciagle jestem chetny zeby to zorganizowac tylko musialbym poszukac flaszek
Jakoś mi nie do śmiechu. Przykro. Szkoda, że nie udało Ci się znaleźć chwili i poinformować o przebiegu samplingu.
Zapisałam się zgodnie z zasadami. Gdyby była wcześniej pełna informacja, może jeszcze ktoś by się dopisał.
Miło jest uczestniczyć w samplingu, gdy każdej ze stron zależy na wspólnym celu. Zależało mi bardzo na tym samplingu.
No cóż, może jednak nie powinieneś się DZIWIĆ, że Twoje samplingi nie zamykają się.
Odpowiedz
#22
FILL78 napisał(a):
Tomek napisał(a):Haha. Butelek w tamtych cenach juz dawno nie ma. A i tylko na polowe byly zapisy. Ja ciagle jestem chetny zeby to zorganizowac tylko musialbym poszukac flaszek
Jakoś mi nie do śmiechu. Przykro. Szkoda, że nie udało Ci się znaleźć chwili i poinformować o przebiegu samplingu.
Zapisałam się zgodnie z zasadami. Gdyby była wcześniej pełna informacja, może jeszcze ktoś by się dopisał.
Miło jest uczestniczyć w samplingu, gdy każdej ze stron zależy na wspólnym celu. Zależało mi bardzo na tym samplingu.
No cóż, może jednak nie powinieneś się DZIWIĆ, że Twoje samplingi nie zamykają się.

A cóż więcej mogłem zrobić? Była nawet propozycja rozbicia na pojedyńcze butelki. Przecież nie nakręcę teledysku na zachętę (https://www.youtube.com/watch?v=KB1QNBPHR0w) Nie kupię butelek, w których zostanie ponad połowa, bo mam ważniejsze wydatki.
Wydaje mi się, że wybrane whisky były ciekawe i warte spróbowania. Ale jeżeli nawet na połowę nie ma zapisów to znaczy, że jednak były to nie trafione rzeczy/brak whisky po sherry/znanej destylarni.

Jeżeli tak Ci zależy mogę odświeżyć temat i poszukać, ale o ile pamiętam to jakoś niedawno podbijałaś temat na BOW i nikt się nie odezwał, także nie wiem czy nie szkoda mojego czasu.
Odpowiedz
#23
EDIT: Sprawdziłem na szybko. 1,2,4 są dostępne. 3 będzie trochę drożej albo można namienić na innego Invergordona z 1972.
Odpowiedz
#24
Tomek napisał(a):EDIT: Sprawdziłem na szybko. 1,2,4 są dostępne. 3 będzie trochę drożej albo można namienić na innego Invergordona z 1972.
Przechodząc do konkretów, potwierdzam swój udział oraz zapisy na grainy. Druga opcja też mi pasuje.
Jedynie gdybyś mógł określić termin, do którego będziesz czekał na potwierdzenia innych osób, a także czy propozycja zapisów na pojedyńcze butelki jest nadal aktualna?
Przecież nie nakręcę teledysku na zachętę, nie, no ja nie mam nic przeciw Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości