Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 spotkanie forumowe - 12.05.2018
#1
Jak co roku, tak i w obecnym planujemy wspólnie pochylić się nad stołem zastawionym kieliszkami, które to z kolei będą wypełnione, miejmy nadzieję, naszym ulubionym płynem. Całość chcemy zachować w podobnym klimacie i kosztach, także każdy przychodzi z butelką. Oczywiście można łączyć się w pary czy nawet trójki (chociaż wszystko będzie zależało od ilości osób). Jak zwykle wszystko będzie zależało od tego ile osób przyjdzie, tak więc na wstępie zbieramy listę chętnych w tym wątku. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.03.2018 i po tym terminie będziemy przekazywać dalsze wskazówki.
Poniżej garść szczegółów:

Data: 12.05.2018
Godzina: 12:30 - ????
Miejsce: WINSKY Wine'n'Whisky Bar, Wioślarska 10, 00-411 Warszawa - nowe miejsce na nadwiślańskich bulwarach z pysznym jedzeniem oraz bardzo ciekawą ofertą win i whisky. Do naszej dyspozycji w zależności od pogody będzie taras z widokiem na Stadion Narodowy lub wnętrze lokalu.
Składka na butelkę: Sugerujemy okolice 300-350 zł, żeby nikt nie był pokrzywdzony, ale nie narzucamy minimalnych i maksymalnych cen. Prośba o przesyłanie propozycji butelek na priv.
Składka organizacyjna: W zależności od zgłoszonej ilości osób
Temat spotkania: Tym razem tematem jest "Luz blues". Wybierzcie według was nietuzinkową butelkę, tak aby zaskoczyć uczestników. My postaramy się o taką samą atmosferę. (podstawki mile niewidziane w przeciwieństwie do IB )

Jak zwykle podczas degustacji planujemy coś zjeść na miejscu i tu także w zależności od tego co jak kto chce będziemy dopasowywać ofertę do uczestników.

[Obrazek: FB_IMG_1521119463017.jpg]

Lista zgłoszonych osób:

1. Sendilkelm
2. Bartek
3. FinestCask
4. martinbutterfly
5. mestarh
6. mariusz123
7. F23k0d
8. Paweł Bartyna

?Pocieszny?
Odpowiedz
#2
Oh yeah! :-) Trzymam kciuki za słoneczny maj 8-) 8-)
Odpowiedz
#3
Super, zgłaszam się! Właścicielkę Winsky poznałem na styczniowym Whisky Break, to nie może być złe miejsce.

Czy butelkę deklarować teraz? Najchętniej przyniósłbym coś nieszkockiego ale jednocześnie nie tak odstającego jak bourbony, myślę o Redbreast 12yo CS 59% lub Redbreast 15yo 46%.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#4
tomash napisał(a):Super, zgłaszam się! Właścicielkę Winsky poznałem na styczniowym Whisky Break, to nie może być złe miejsce.

Czy butelkę deklarować teraz? Najchętniej przyniósłbym coś nieszkockiego ale jednocześnie nie tak odstającego jak bourbony, myślę o Redbreast 12yo CS 59% lub Redbreast 15yo 46%.

My natomiast wolelibiśmy coś z segmentu szkockiego, najlepiej w cs i coś od niezależnych, chyba, że OB to starsze wersje. Pomimo luźnej atmosfery i dużej dowolności, strzelamy w jak największy współczynnik jakości do ceny. Fajnie byłoby też, aby butelki były raczej tymi ciężej dostępnymi, degustacji "standardów" jest po prostu na pęczki w każdym komercyjnym miejscu zajmującym się whisky.
Odpowiedz
#5
Tym razem postaramy się wziąć udział bardziej bezpośrednio Wink
ZInnejBeczki.com
Odpowiedz
#6
Pocieszny napisał(a):Tym razem postaramy się wziąć udział bardziej bezpośrednio Wink

Rozumiem, żeby zapisać i CIebie i Aleksandra Smile
Odpowiedz
#7
Tomash jeżeli nie masz pomysłu to chętnie pomożemy albo nawet połączymy siły Wink Tak jak Rafał wspomniał, przede wszystkim jakość.

Pocieszny, trzymam za słowo. Zwłaszcza, że dawno nie było okazji żeby coś wspólnie przetestować :-) Będziecie w pełnym składzie?
Odpowiedz
#8
a nie da się tydzień później?
Aleksander będzie wtedy w Jerez
ZInnejBeczki.com
Odpowiedz
#9
Niestety :/ ciasno z terminami.
Odpowiedz
#10
Też bym się wstępnie pisał, ale jeszcze do potwierdzenia na 100% później, bo też nie wiem co do tego terminu..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości