Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grainy
#11
tomash napisał(a):Tomek, jak idzie? Jestem trochę napalony na ten sampling więc nie chciałbym żeby padł Wink
Jak krew z nosa. Nie ma nawet połowy butelek.
Odpowiedz
#12
Ruda wjechała mi na ambichę, więc odświeżam ten sampling. Osoby, które się zapisały poproszę o potwierdzenie i czekamy na nowych amatorów grainów Smile
Czekam do końca czerwca. Jak się nie uzbiera to zamykamy temat.
Odpowiedz
#13
komplet po 25ml poproszę
Odpowiedz
#14
potwierdzam oczywiscie.
jak niezbedne bedzie do zamkniecia, to i 2× 50ml, ale lepiej 1x raz, bo nie mam doswiadczenia z greinami i nie wiem, czy warto akurat te zostawic wnukom do sprobowania Wink
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#15
PawelWojcik napisał(a):potwierdzam oczywiscie.
jak niezbedne bedzie do zamkniecia, to i 2× 50ml, ale lepiej 1x raz, bo nie mam doswiadczenia z greinami i nie wiem, czy warto akurat te zostawic wnukom do sprobowania Wink
Pawle, różne są opinie ( przeciętną Invergordon '72 ) cudu po nich bym się nie spodziewała, ale osobiście zainteresował mnie wpis Neptune o klimatach zbliżonych do starych rumów słodkie, rumowe, delikatne.
Jest lato, klimaty rumowe, owocowe ciekawie smakują. Traktuję ten sampling bardziej poznawczo niż propagowanie, że jest to coś wybitnego. Choć grainy mogą zaskoczyć i to te starsze. Drugiej takiej okazji na spróbowanie obawiam się, że nie będzie.
Może inne osoby mają doświadczenie z grainami i wypowiedziałyby się choć troszkę, Hubert 2? Wink
Odpowiedz
#16
tez poznawczo to traktuje, wiec z braku informacji/rekomendacji tych flaszek, o tym, czy wezme drugi komplet (dla "wnukow") zadecyduje powodzenie tego samplingu Smile
grainow ponizej 20-tu lat troche probowalem i dodatkowo sporo moge sobie wyobrazic, a pytalem wlasnie o te stare, czy np. bardzo sie to rozni od SM, czy innych trunkow z beczki w tym wieku. slysze, ze rozni, ze wyrazne serniki - to fajnie/ciekawie!
ale... pojawia sie wiec pytanie podstawowe (na ktore pewnie nikt mi nie odpowie, bo i google nie wie): z jakiego ziarna (w jakich proporcjach) to bylo destylowane?
bo... jesli po ponad 30 latach to smakuje zupelnie inaczej niz SM (jeczmien), to zupelnie inaczej bedzie jesli to pszenica, zyto, kukurydza...
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#17
Hubert pił w życiu 2 grainy. Jeden mu smakował, drugiego nie pamięta Wink
Odpowiedz
#18
Ale ten którego pamietam był super Smile
Odpowiedz
#19
to juz jest jakas informacja...
a czy po tym, ktorego nie pamietasz miales syndrom dnia nastepnego?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#20
Czułem się wyśmienicie a grain wszyscy chwalili wiec chyba był dobrySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości