Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tobermory (Ledaig) + Bruichladdich (Port Charlotte)
#11
Tomek napisał(a):Rafal ja bym juz podliczyl bo juz moze brakowac coponiektorych pozycji

Jestem w pracy i nie chce tego robić na szybko na telefonie. W godzinach popołudniowych podlicze na spokojnie.
Odpowiedz
#12
2,3 po 50ml,
5,8,9,10 po 25ml proszę
Odpowiedz
#13
1,4,5 po 50 ml poprosze
Odpowiedz
#14
WhiskyFan napisał(a):3 , 5, 10 - 25 ml

Zapisałem. Na wstępie pisałem że 3 nie leję w mniejszych ilościach niż 50ml, więc zapisałem Ci piędziesiątkę. Daj znać czy może być.

Lista zaktualizowana. Wszystkiego zostało jeszcze po trochę, ale że znalazło się już tylu chętnych to mogę oznajmić że będę otwierał wszystkie butelki poza 9 na którą znalazło się zbyt mało chętnych. Ale do stycznia jeszcze trochę czasu więc może ktoś się jeszcze zdecyduje.
Odpowiedz
#15
Poprosze:

1,2,4,6 po 50ml
5, 8, 9 po 25ml
Odpowiedz
#16
Aktualizacja. Większość butelek udało się zamknąć. Zostało jeszcze po 100ml z 1,4,7 oraz 50ml 3. Zainteresowanych zapraszam. Po świętach będę wysyłał wiadomości na priv z rozliczeniami, a po nowym roku wysyłał zamówienia.
Odpowiedz
#17
Wieczorem postaram się wysłać rozliczenia za sample. Jeżeli będą jakieś wspólne wysyłki (bardzo mile widziane) to proszę dać znać.
Odpowiedz
#18
To możesz mnie, Wiktora i Huberta razem wysłać
Odpowiedz
#19
Wszystkim zainteresowanym wysłałem rozliczenie na priv. Od kilku osób potrzebuję jeszcze namiary na paczkomat. W przelewie prosiłbym podawać nick z forum. Paczki z samplami będę wysyłał w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
#20
Niemal wszystkie paczki z samplami są już w drodze. Dajcie znać czy wszystko jest ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości