Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortlach 1987 AD, Clynelish 1997 AD, Ledaig 19
#21
kahu napisał(a):Jupi! wraca mi wiara w ludzi :-) Thx!
a ja wlasnie trace wiare przez takie samplingi. przyzwoite flaszki (praktycznie bez ryzyka) w przyzwoitych cenach, a szlo jak krew z nosa...
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#22
PawelWojcik napisał(a):a ja wlasnie trace wiare przez takie samplingi. przyzwoite flaszki (praktycznie bez ryzyka) w przyzwoitych cenach, a szlo jak krew z nosa...

Pawle, człowieku małej wiary ;-)
a tak na poważnie to trzeba zrozumieć ludzi - jesteśmy świeżo po festiwalach, kasa wydana, święta za pasem a portfel nie jest z gumy
z drugiej strony kolega zaproponował tak silne pozycje, że rzeczywiście można byłoby się popłakać jakby się nie zamknęły
najważniejsze, że kończy się happyend'em
na zdrowie Panowie!
Odpowiedz
#23
no wlasnie to teraz ludzie robia zakupy, zeby na swieta pic cos swiatecznego, a nie festiwalowego Smile
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#24
Butle zostały rozsamplowane. Przesyłki paczkomatowe wyszły dziś rano. Najpewniej jutro wyjdą przesyłki kurierskie.

Jeśli ktoś chce - zostało 75 ml Mortlacha - zapraszam.
Odpowiedz
#25
Odebrane. Dzięki!
Odpowiedz
#26
napiszcie jak wrazenia, bo dobrzy ludzie obok jak zwykle nie probujac flaszek bardzo je chwala Smile
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#27
PawelWojcik napisał(a):napiszcie jak wrazenia, bo dobrzy ludzie obok jak zwykle nie probujac flaszek bardzo je chwala Smile

Pawle, nie bardzo mnie kręcę wpisy organoleptyczne ale spróbuję popełnić krótką notkę.
Inni dobrzy ludzie równolegle negują te flaszki. Może nie tyle negują co obniżają ocenę.
Sam Mortlacha i Cly nie tyle chwalę co twierdzę, że zapowiadają się co najmniej dobrze.
Postaram się dać znać - przy czym weź pod uwagę, że nie jestem zbytnio doświadczony w opisywaniu i nie nastąpi to szybko.
Odpowiedz
#28
Ledaig nie postał u mnie zbyt długo, rasowa whisky. Złożona i kompleksowa, lekko słonawa, z posmakiem orzeszków ziemnych i dymem w tle, 6,5-7pkt jak nic.
Odpowiedz
#29
Hej!

Sampling w sumie zamknięty Smile Został ostatni sampel Morltacha - ale zostawię go raczej sobie :mrgreen:

Widzę, że paczuchy do wszystkich dotarły. Jeśli ktoś próbował - będę wdzięczny za feedback czy smakowało.


Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#30
viewtopic.php?f=11&t=558&p=47320#p47320
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości