Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bestwhiskymarket.com
#51
Moja liczba to: 395
Odpowiedz
#52
Merci, merci, dozgonne merci Wink

A tak na marginesie, to ciekaw niezmiernie jestem źródła waszych szacunków, także po wszystkim liczę na jakiegoś linka Smile
Odpowiedz
#53
fajnie by bylo jakbysmy pozniej wkleili na jakiej podstawie i z jakich zrodel korzystalismy przy naszych wyliczeniach Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#54
Mam nadzieje ze tak bedzie
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#55
morgan82 napisał(a):fajnie by bylo jakbysmy pozniej wkleili na jakiej podstawie i z jakich zrodel korzystalismy przy naszych wyliczeniach Smile
kalais84 napisał(a):Merci, merci, dozgonne merci Wink

A tak na marginesie, to ciekaw niezmiernie jestem źródła waszych szacunków, także po wszystkim liczę na jakiegoś linka Smile

Ja napisałem swoje źródło. I to nie ściema, faktycznie tak zrobiłem Smile
Odpowiedz
#56
czysty strzał - 234
Odpowiedz
#57
UWAGA!

Nadejszła chwila ogłoszenia wyników! Smile

I miejsce- menran (630)
II miejsce- snoop (395)
III miejsce- Daniel87 (305)

Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

Historia Szkockich destylarni jest bardzo długa, więc i destylarni było bardzo wiele... 631 !!! Tak tak, w samym regionie Campbeltown działało kilkadziesiąt destylarni...o Lowland nie wspomnę Smile

Jeśli chodzi moje źródło informacji to kupiłem mapę ( alba-collection.de) i w załączeniu była cudowna książeczka (ulotka ponad 30 stron) z wszystkimi destylarniami czynnymi , zamkniętymi i wiele innych ciekawych informacji. Gorąco polecam. Zapłaciłem za to cudo tylko 15EUR! Smile

Zwycięzców proszę o wybieranie sampli- pierwszy menran . Gratuluję!!!
Odpowiedz
#58
Wow az tyle,to niezle Smile
Gratulacje dla zwyciescow Wink
Grzesiek wiedziales czy zgadywales?Bo pomyliles sie tylko o jedna Big Grin
Odpowiedz
#59
Teraz bedzie, ze pisze po fakcie ... ale i tak bym przegral - mialbym czwarte miejsce, bo strzelalbym ok 300 gdyby nie moje sample w szafce Smile
Gratulacje oczywiscie Smile Liczby sa imponujace.
Odpowiedz
#60
Gratulacje Panowie Smile Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości