Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bestwhiskymarket.com
No to tej Port Charlotte trzeba będzie spróbować, ładny kolor. Wink Lagavulin, patrząc po ocenach, też kusi.

Chętnie dowiedziałbym się jeszcze co będzie z raczej współczesnej, trochę tańszej selekcji. Cadenheads, mos, itd. Wystarczą suche linki do WB wraz z cenami Smile

PS. wiesz może, jak się jakościowo ma ten nowy Springbank od Bottlersów, do tego, którego macie/mieliście? Też 1993, tylko 16yo.
Odpowiedz
Nowy Springbank o klase lepszy od poprzedniego 16yo.
Odpowiedz
Witajcie,
Robimy promocyjną sprzedaż pozostałości otwartych butelek festiwalowych. Chcemy je zastąpić czymś nowym Smile
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę wysłać listę na maila. Proszę o info bezpośrednio do mnie na maila - info@bestwhiskymarket.com
Pozdrawiam
Daniel
Odpowiedz
Whisky od Jakubiaka ... mamy na stanie 10 butelek jakby co Smile - cena 220zł
Odpowiedz
Hazelburn napisał(a):...jakby co...
dzieje sie !!! :lol: :lol: :lol:
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
Witam, pierwszy raz widzę ten temat i sklep, ale nim do niego wejdę to nazwa sprawia mi ból oka, taka trochę jak adiidas, adidas , a tu bestwhisky, bestofwhisky , brak pomysłu ? wiem będą gromy, ale tak już mam, jak komuś gil z nosa wystaję to mu podam chusteczkę papierową i mówie, zamiast mówić ubrudziłeś się na nosku. Teraz po wysłaniu poszukam linka jak wejść do tego sklepu.
Odpowiedz
to szczegół, za to dobre butelki w dobrej cenie i znają się na rzeczy, na pewno sam się z czasem przekonasz Wink
Odpowiedz
Bardzo fajne butelki i ceny też super, byłem, widziałem i fajnie, co nie zmienia faktu, że nazwa wizualnie jakby z nazwy forum Rajmunda i Wiktora.
Odpowiedz
hehe no dobra. a jaką fajną nazwę byś zaproponował? próbowałem się zastanowić i pustka w głowie Wink
Odpowiedz
mooka napisał(a):hehe no dobra. a jaką fajną nazwę byś zaproponował? próbowałem się zastanowić i pustka w głowie Wink
tastewhiskymarket.com
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości