Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenrothes 1997 SB, Glenfarclas 1996 Christmas
#1
Hej!

Udało się zakupić butlę z poprzedniego wątku. Tworzę nowy temat już pod właściwy sampling.

1. Glenrothes 1997 Sensibar: https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... es-1997-sb
dostępne 600 ml - ZAMKNIĘTA
50 ml - 56 zł, 25 ml - 29 zł

Buusters - 50 ml - potwierdzone
kahu - 50 ml - potwierdzone
PawelWojcik - 100 ml potwierdzone
aguerorafal 50 ml - potwierdzone
bohun11 50 ml potwierdzone
malthead 25 ml - potwierdzone
Fw3k0d 50 ml potwierdzone
surykatka 25 ml potwierdzone
Tomek 25m potwierdzone
piokiler 50 ml - potwierdzone
lukus - 50 ml potiwerdzone
K@mil - 25 ml
Bartek 25 ml potwierdzone
wncvirus - 25 ml potwierdzone

lista rezerwowa:

matka


Wpisałem w kolejności osoby z poprzedniego wątku. Proszę o potwierdzenie

2. Glenfarclas 1996 Christmas Edition - https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... rclas-1996
otwieram wyłącznie jak butla się zamknie - zachęcam do wzięcia tych, którzy biorą Glenrothesa. Aby umożliwić ten sampling kupiłem właśnie też tę butlę i nie chcę z nią zostać sam Wink

dostępne 600 ml - ZAMKNIĘTA
50 ml - 29 zł, 25 ml - 16 zł


lukus - 50 ml
busters - 50 ml
kahu - 50 ml
surykatka - 25 ml
PawelWojcik 50 ml
Kriss 50 ml
piokiler 25 ml
Fw3k0d 50 ml
cubus 25 ml
mooka 25 ml
wncvirus 50 ml
matka 25 ml
tomash 50 ml
stalowka2 25 ml
Kuba 50 ml

Uwaga:

Butli jeszcze nei mam - będę miał 20-23 paździenika. Czy odpowiada Wam poczkać do tego czasu? NIe myślałem, że sampling aż tak się rozejdzie i mamy listę rezerwowych. Pytanie Czy buusters lub PawełWójcik podzieli się 100 ml z kolegami z rezerwowej ?
Odpowiedz
#2
ja zrezygnuję ze swojej 50ml. Niech biorą następni. Mam jeszcze trochę w samplu i całą flaszkę więc mi wystarczy Smile
Odpowiedz
#3
Tego Glenrothes'a ktoś by odstąpił drama?
Odpowiedz
#4
dobiore jeszcze 50ml farclasa. Widze, ze jest sporo chetnych na glenrothes. mozesz oddac moje 50ml dla osob z listy rezerwowych
Odpowiedz
#5
Dzięki Buusters i cubus - zatem mamy sprawę jasną i w tym momencie jesteśmy wstanie obdarować całą obecną listę rezerwową.

Proszę zatem o odzew w stapwie Glenfarclasa, oraz o potwierdzenie wielkoście sampla Glenrothesa przez osoby z listy.
Odpowiedz
#6
WhiskyFan napisał(a):Dzięki Buusters i cubus - zatem mamy sprawę jasną i w tym momencie jesteśmy wstanie obdarować całą obecną listę rezerwową.

Proszę zatem o odzew w stapwie Glenfarclasa, oraz o potwierdzenie wielkoście sampla Glenrothesa przez osoby z listy.


Możesz mnie na liste rezerową tego glenrothesa wspiać? - Może ktoś się podzieli Smile
Odpowiedz
#7
A ja, jak to zwykle mam w zwyczaju, się spóźniłem Wink wpiszta mnie na ławkę rezerwową z apetytem na drama 25ml Smile
Rób, rób, a garb ci sam wyrośnie.
Odpowiedz
#8
potwierdzam 1. i dopisz mi 50 ml 2.
Odpowiedz
#9
Potwierdzam Glenrothes.. poproszę jeszcze Gf 25ml
Odpowiedz
#10
tak, potwierdzam 100ml GR, moge 50ml oddac. piszcie listy motywacyjne :mrgreen:
GF 50ml zaryzykuje. zaryzykuje, bo takie ponizej 30 lat wydaja mi sie ostatnio niezle, ale nijakie. eleganckie najwyzej czasami, ale na tym poziomie cenowym nie trafilem niczego godnego uwagi.
zima idzie... w zeszlym roku to byl okres, kiedy szukalem czegos wulgarnego Wink
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości