Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benriach Batch 14 - dwie butelki
#11
Poprosze komplet po 50ml.
Dziekuje
Odpowiedz
#12
cubus napisał(a):Ja właśnie tego nie rozumiem za bardzo... WLW. Pomijając nawet te Benriachy... festiwal to spęd różnych ludzi, tłum, wątpliwej jakości "masterclassy", i stoiska te same co w ubiegłych latach i identyczne jak na innych festiwalach. Wybaczam tym, którzy zbierają kasę by wykupić pół stoiska BWM Wink Nie rozumiem natomiast ludzi, którzy rezygnują z dobrych samplingów (pomińmy już te Benriachy Smile ) na rzecz udziału w festiwalu podstawek, spoconych ludzi i marketingowego bełkotu Smile U mnie kolejność jest odwrotna - najpierw dobra whisky a jak kasy i chęci wystarczy to ruszę na festiwal Smile

Ale jak to kasy wystarczy? Przecież jak kasy wystarczy to możesz zrobić nastepny sampling Smile Zamiast ruszać na festiwal.
Odpowiedz
#13
i zrobię. Chciałem zwrócić uwagę na to, że wiele osób wybiera festiwal ZAMIAST zakupu ciekawych sampli. Generalizuję i upraszczam jednak z pewnością wiesz o co mi chodzi.
Odpowiedz
#14
Jak się ludzie nasycą festiwalami, to będą brali tylko sample. Przyjdą nowi, którzy znów będą się musieli nasycić festiwalami Smile

PS
Samplingów i tak jest na tyle dużo, że każdy ma w czym wybierać. I dobrze.
Odpowiedz
#15
cubus napisał(a):i zrobię. Chciałem zwrócić uwagę na to, że wiele osób wybiera festiwal ZAMIAST zakupu ciekawych sampli. Generalizuję i upraszczam jednak z pewnością wiesz o co mi chodzi.


Pamiętaj, że sampling to jest trochę kwestia obeznania, rozeznania no i zaufania oczywiście. Festiwal, jaki by nie był, to możliwość rozmowy i spotkania nowych czy znajomych osób.
Odpowiedz
#16
WLW to mały pikuś :-D Zaraz DSR - bez względu na marketingową otoczkę chyba warte sprawdzenia no i w sumie również "lada chwila" Whisky Legend. Pomijam setki butelek, które zaraz się pojawią. Nie ma chwili wytchnienia, a Benriachy to akurat nie moja bajka Wink
Odpowiedz
#17
jasna sprawa... festiwale, degustacje, wszystkiego pełno. Ciężko by była kasa na wszystko.
Odpowiedz
#18
A polej po 25ml. Zobaczymy
Odpowiedz
#19
Po 25 ml poproszę.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości