Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Glenfarclas
#31
Fw3k0d napisał(a):Skoro paczka jeszcze nie wysłana, to poproszę do kompletu 8 i 9 po 50ml.

Glenrothesa (9) dopisałem, natomiast w poście wyżej napisałem że Tormore (8) nie będę jednak otwierał ze względu na małe zainteresowanie. Widziałem że przelew już poszedł więc wkrótce zwrócę należność za sampla.
Odpowiedz
#32
Faktycznie przegapiłem tego posta, przepraszam za zamieszanie. Zamiast zwracać należność chciałbym zaproponować zamianę z 50ml Tormore na 25ml Glenfarclas 1989 (6) - kwotowo powinno się zgadzać.
Odpowiedz
#33
Fw3k0d napisał(a):Faktycznie przegapiłem tego posta, przepraszam za zamieszanie. Zamiast zwracać należność chciałbym zaproponować zamianę z 50ml Tormore na 25ml Glenfarclas 1989 (6) - kwotowo powinno się zgadzać.

Bardzo dobre rozwiązanie Wink
Odpowiedz
#34
Też tak uważam Smile
Odpowiedz
#35
Dzisiaj wysłałem paczki z samplami do Fw3k0d, pe.debicki, Tomek+Hubert2, PawelWojcik, stalowka2, Kriss, Rafal i Henek. Sample do surykatka i kahu (po ustaleniach na priv) zostaną wysłane w późniejszym terminie. Nadal czekam na wpłaty od mooka i piokilera. Dane do przelewu wysyłam na priv. Prosiłbym o info czy sample dotarły w całości i czy wszystko się zgadza.
Odpowiedz
#36
u mnie ok, dzięki
Odpowiedz
#37
Przesyłka odebrana. Wszystko OK.
Dziękuję
Odpowiedz
#38
Przesyłka odebrana, wszystko się zgadza. Dziękuję.
Odpowiedz
#39
doszło. wszycho gra
Odpowiedz
#40
doszło, wszystko ok, dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości