Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Glenfarclas
#41
wszystko ok, dzięki!
Odpowiedz
#42
Sample odebrane. Jest OK. Thx!
Odpowiedz
#43
Paczka odebrana, dziękuję bardzo Wink
Odpowiedz
#44
surykatka napisał(a):Paczka odebrana, dziękuję bardzo Wink

Domyśliłem się czytając kilka dni temu notkę o Laggan Mill :lol:. Dosyć wysoka ocena z którą w 100% się zgadzam.
Odpowiedz
#45
Cytat:Domyśliłem się czytając kilka dni temu notkę o Laggan Mill :lol:. Dosyć wysoka ocena z którą w 100% się zgadzam.

No tak blondyna ze mnie :oops:

Odnośnie samej butelki.. 8yo letnia łycha z Islay w beczce po sherry.. dla mnie tutaj genialne połączenie. Żeby takie łychy teraz robili.. chyba marne szanse na to :roll:
Odpowiedz
#46
surykatka napisał(a):
Cytat:Odnośnie samej butelki.. 8yo letnia łycha z Islay w beczce po sherry.. dla mnie tutaj genialne połączenie. Żeby takie łychy teraz robili.. chyba marne szanse na to :roll:

Ale ten Lagavulin został zabutelkowany w 2014 roku, a więc nadal robią takie łychy Wink
Odpowiedz
#47
Cytat:Ale ten Lagavulin został zabutelkowany w 2014 roku, a więc nadal robią takie łychy Wink

Robią, ale coraz rzadziej i to od dłuższego czasu. Zobacz jaki jest stosunek proporcji w nowych wypustach, na 10 butelek ile się wypuszcza statystycznego gówna, a ile ciekawych rzeczy. Teraz się liczy tylko kasa. Obecnie znalezienie ciekawych rzeczy w rozsądnych cenach to naprawdę spore wyzwanie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości