Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Convalmore.. staruszek z zamkniętej destylarnii
#1
Convalmore 1977/2017 40yo 56,8% 175th Anniversary
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... re-1977-ca

25ml/89,5zł 50ml/179zł

Jak zwykle szkiełko 2zł i przesyłka inPost Paczkomat 13zł

ZAMKNIĘTA

Daniel mnie postawił przed faktem dokonanym, wrzucił mi butelkę do paczki.. więc i sampling trzeba zorganizować.
Przyznaję iż nigdy nie piłem nic z tej destylarnii, kompletnie nie wiem czego się spodziewać.. ale jak się nie spróbuję to i nie będzie się mieć swojego zdania Wink Zamknięta destylarnia, poleżała trochę latek w beczce, pierwsze oceny zachęcające.. pożyjemy zobaczymy..

-Paweł B. 50ml
-Daniel 4x 50ml=200ml+100ml
-Jurek 50ml
-Adam 25ml
-surykatka 25ml
-malthead 25ml i 50ml
-cubus 25ml
-stalowka2 25ml
-PawlWojcik 50ml
-mariusz123 50m
-mooka 25ml
Odpowiedz
#2
poproszę 25 ml
Odpowiedz
#3
poproszę 25ml
Odpowiedz
#4
dla mnie również 25ml
Odpowiedz
#5
50ml poprosze.
czy ktos/gdzies/cos wiecej czytal np. o beczce?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#6
Od beczek to ty jesteś Pawle specjalistą, jak ty nie wiesz to kto będzie wiedział Wink
Odpowiedz
#7
caly czas ucze sie, wiec zbieram informace. w przypadku tej butelki akurat niczego nie znalazlem, a bardzo mnie ona kreci, bo po 40 latach w beczce to wlasnie mogla by byc kopalnia wiedzy i doswiadczenia, jesli tylko bylo by wiadomo cos wiecej oprocz rozmiaru (rodzaj drewna, co w beczce bylo wczesniej, ile razy i.t.d.)
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#8
A może Daniel by się coś więcej dowiedział bezpośrednio od nich? Jest w końcu ich oficjalnym dystrybutorem w Polsce, przygotowali po raz kolejny dla niego butelkę okolicznościową.. więc myślę że łaski mu robić nie będą jak powiedzą coś więcej niż standardowy bełkot.

Spróbuj z nim pogadać o jakie konkretne rzeczy ma wypytać, to pewnie chętnie im wyślę e-maila, czy tyrknie.. i może coś ciekawego napiszą, oczywiście pod warunkiem iż coś więcej wiedzą.. bo z tym to jak wiesz też różnie bywa Wink
Odpowiedz
#9
nie pomyslalem o tym Wink
wyslalem do Daniela maila, moze sie czegos dla nas dowie... ale faktycznie czesto czynna/wspolczesna destylarnia nie wie w co leje destylat, a co dopiero niezalezny boottler po 40 latach z nieczynnej destylarni...
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#10
Jeśli dowiecie się czegoś więcej to dajcie znać. Dobrze wiedzieć co się pije Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości