Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek stary.. ale tegoroczny Caperdonich
#51
surykatka napisał(a):
Cytat:Przesyłka dotarła - dziękuje. Ale etykieta ledaiga trochę mokrawa Cry

Dużo brakuje?.. dokręcałem solidnie i owijałem taśmą izolacyjną. Buteleczki w paczce też starałem się dobrze zabezpieczyć.


ps... za bardzo nie pogadamy, bo jestem za granicą i internet mam tutaj wyjątkowo kiepski


Wiesz z tego co widzę na oko to ok.1-2 ml. Więc nie ma tragedii. Tylko myślę jak mogło się wylać skoro to było dokręcone dobrze.
Odpowiedz
#52
czasem nakrętka odskakuje w górę tracąc gwint po zakręceniu (wcale się nie odkręca) więc po pewnie statystyka - się trafiło w transporcie
Odpowiedz
#53
Przyczyna chyba po części znaleziona.
Kupiłem kilka taśm do owijania paczek i kilka taśm izolacyjnych do owijania nakrętek butelek.

Zostały mi pojedyńcze sample bo wysyłałem niektórym kilka dni później. I taśma izolacyjna zaczęła delikatnie odchodzić. Sprawdzane było kilka razy przed pakowaniem czy dobrze dokręcone i było na pewno.
Z tego wynika że sprzedano mi starą, zwietrzałą taśmę skoro tak szybko odchodzi. Z reguły jest przecież problem żeby przy otwieraniu sampla tą folię ściągnąć.

A jak nakrętka dobrze nie trzyma lub odskakuje to od razu wyrzucam. Dlatego zawsze kupuję w zapasie więcej.
Odpowiedz
#54
tomash napisał(a):Dobra, albo muszę sobie przepracować ostatnie infekcje i związaną z nimi przerwę w piciu, albo zarówno Caperdonich jak i Glen Grant są zdominowane przez drewno, taninowe i gorzkie.
Jednak mam zmieniony smak, wczoraj sprawdziłem i nawet najsłodsze whisky z kolekcji pachną mi głównie drewnem i smakują gorzko. Mam nadzieję że to chwilowe. Bez sensu Sad
Także odwołuję moje zdanie o obu tych trzydziestolatkach.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#55
za to Twoja dominacja +25 przejdzie do historii Wink
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#56
Trudno. Ważne żeby nazwiska nie przekręcali Wink
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#57
spoko. ja jeszcze dwa/trzy lata temu po sprobowaniu kilku sampli tez wyciagalem ogolne wnioski o SM. bylem tylko w lepszej sytuacji - bloga nie prowadzilem.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości