Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek stary.. ale tegoroczny Caperdonich
#31
PRZYPOMINAM SIĘ Wink

BUTELKI ROZLANE WSZYSTKIE, W ŚRODĘ PAKOWANIE I W CZWARTEK CHCIAŁBYM WYSŁAĆ PACZKI


wncvirus.. adres inPost
Odpowiedz
#32
PODSUMOWUJĄC:

1. Przygotowane są wszystkie etykiety inPost( bez wncvirus, bo nadal nie mam adresu wysyłki?) i oklejki do paczek Poczta Polska które mają być wysłane.
Łącznie 17 sztuk.
2. Mam płatności, z wyjątkiem tych gdzie były inne ustalenia na priv
3. Jutro po pracy sample wylądują w pudełkach i w czwartek rano trafią do punktu odbioru inPost
4. Bardzo proszę o info czy dotarła paczka i czy wszystko w porządku
5. Starałem się podpisać i popakować wszystkie sample poprawnie, jakby były jakieś pomyłki to proszę o info.. będziemy odkręcać Wink
6. Fajnie by było jakby się pojawiły w niedalekiej przyszłości jakieś komentarze i przemyślenia odnośnie samplowanych butelek.. jeśli by się chciało coś komuś naskrobać, to było by super Wink
Odpowiedz
#33
Paczki inPost i Poczta Polska nadane, pojawią się pewnie rano w systemie.

Przypominam iż inPost skrócił czas odbioru paczki z Paczkomatu( 48h ).. taką mam informację od cubusa Wink . Przypominam ponieważ wyjeżdzam na urlop i jeśli ktoś nie odbierze paczki to może potem się gdzieś zwrotnie zawieruszyć i będzie spory kłopot.

Proszę dać znać czy wszystko w porządku, najlepiej w tym wątku żeby nie było zamieszania:
viewtopic.php?f=14&t=1665&p=45659#p45659
Odpowiedz
#34
Odebrałam przesyłkę. Inpost troche przetyrał paczkę, ale na szczęście zawartość cała Wink Dzięki!
Odpowiedz
#35
Starałem się pakować bardzo porządnie, ale z kurierami wiadomo jak to bywa
Odpowiedz
#36
surykatka napisał(a):Paczki inPost i Poczta Polska nadane, pojawią się pewnie rano w systemie.

Przypominam iż inPost skrócił czas odbioru paczki z Paczkomatu( 48h ).. taką mam informację od cubusa Wink . Przypominam ponieważ wyjeżdzam na urlop i jeśli ktoś nie odbierze paczki to może potem się gdzieś zwrotnie zawieruszyć i będzie spory kłopot.

Proszę dać znać czy wszystko w porządku, najlepiej w tym wątku żeby nie było zamieszania:
viewtopic.php?f=14&t=1665&p=45659#p45659

InPost chyba nie zwraca paczek a wysyla do lokalnej centrali i tam mozna odebrac. Przynajmniej kiedys jak odbieralem wlasnie pod koniec czasu do odbioru to przyslali sms z powiadomieniem, ze paczka jeszce bedzie X godzin, a pzoneij trafi na "nazwa ulicy" gdzie mozna bedzie paczke odebrac osobiscie.
Odpowiedz
#37
Tego to nie wiem akurat Rafale :? , ale może jest tak jak mówisz Wink
Odpowiedz
#38
potwierdzam, w Katowicach odbierałem już nie raz w oddziale spóźniwszy się do paczkomatu. BTW dzięki za sampling, wszystko pięknie.
Odpowiedz
#39
Inpost Paczkomaty - 48 godzin na odbiór z paczkomatu. Po tym czasie trafia do oddziału obsługującego region i tam czeka na odbiór 14 dni. Potem wraca (bezpłatnie) do nadawcy. Sprawdzone w praktyce. Pamiętam jednak, że te, które do mnie wróciły były w średnim stanie (brudne, pogniecione) ale całe szczęście zawartość nie uległa zniszczeniu.
Odpowiedz
#40
surykatka napisał(a):Paczki inPost i Poczta Polska nadane, pojawią się pewnie rano w systemie.

Przypominam iż inPost skrócił czas odbioru paczki z Paczkomatu( 48h ).. taką mam informację od cubusa Wink . Przypominam ponieważ wyjeżdzam na urlop i jeśli ktoś nie odbierze paczki to może potem się gdzieś zwrotnie zawieruszyć i będzie spory kłopot.
Mnie to właśnie ugryzło bo byłem wyjechany na weekend a te 48h się liczy także w weekendy. Potem paczka trafia do centrum logistycznego na trzy dni i dopiero potem wraca do nadawcy. Dziś zamierzam odebrać na Wólczyńskiej :mrgreen:
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości