Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Lagavulin 12 Cask Strenght
#31
malthead napisał(a):Bardzo fajne te porównanie tych 12ek Lagi w CS. Kolega mnie uprzedził, bo miałem zamiar to kiedyś zrobić. Chociaż... kto wie, kiedy było by to "kiedyś"..

Dzięki Big Grin .Jeżeli zacząłeś już zbierać butle i masz jaką Lagę 12 w CS której nie ma w tym samplingu to zamawiam sampla Smile
Odpowiedz
#32
W tygodniu zrobię podliczenie. Niestety na dzień dzisiejszy nie udało zamknąć się buteleczki nr.7 i jeżeli nie znajdzie się więcej chętnych to nie będę jej samplował.
Odpowiedz
#33
Szkoda tej 7, ale jeśli nie będzie samplowana to w jej miejsce poproszę nr 8. Classic of Islay Vintage 2016 JW - 50ml i nr 4. Lagavulin 12 Cask Strenght 13th Release - 50 ml. thx.
Odpowiedz
#34
Proszę o dopisanie mnie na 50 ml nr 7, może jednak uzbierają się chętni.
Odpowiedz
#35
Miałem nie otwierać butelki nr.7 jeżeli się nie zamknie, ale moja ciekawość znowu zwyciężyła i postanowiłem ją jednak samplować.
Rozliczenie:
1.kahu - 238zł
2.surykatka - 21zł (przesyłka do p4blo??)
3.stalowka2 - 199zł
4.cubus - 98zł
5.PawelWojcik - 477zł
6.cairn - 138zł
7.konio23 - 140zł
8.p4blo - 254zł
9.alth - 197zł
10.brainwreck - 303zł
11.Tomek - 34zł
12.mat - 163zł
13.WojtekBula - 209zł
14.Rafal - 191zł
15.zbiju - 187zł
16.Kriss - 171zł
17.grip - 111zł
Prosiłbym zainteresowanych o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze mojego nr.konta to prosiłbym o info na priv. Butelki planuję rozlać w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
#36
Moja wysyłka jeśli można do p4blo, bo ma moje sampelki, to puści mi jako całość Wink
Odpowiedz
#37
Wczoraj wysłałem paczkę z samplami do PawelWojcik. Na początku przyszłego tygodnia wysyłam paczki do: stalowka2, konio23, p4blo, kahu, Rafal, alth, brainwreck i grip. Kolegę grip prosiłbym jeszcze o dane do wysyłki. Pozostałych zainteresowanych zachęcam do wpłat. Jeżeli ktoś nadal nie ma danych do przelewu to proszę pisać na priv. I prosiłbym o informację czy sampelki dotarły i czy każdy otrzymał to co zamawiał.
Odpowiedz
#38
Wczoraj odebrałem paczkę, dziękuję, pozdrawiam i do następnego samplingu Wink
Odpowiedz
#39
U mnie też wszystko w porządku, dzięki i do następnego.
Odpowiedz
#40
Paczka odebrana, jak zwykle wszystko w porządku, dzięki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości