Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Różności - Glenallachie, Bunna, Caol Ila, Dufftown
#21
Tak, z przyjemnością wezmę Caol Ilę, powiem więcej, jeśli nic się nie zmieni i pozostałe butelki nie pójdą, to chętnie wezmę jej 50 ml.
Odpowiedz
#22
To jest nadzieja, że się zamknie Smile
Odpowiedz
#23
Oset napisał(a):Tak, z przyjemnością wezmę Caol Ilę, powiem więcej, jeśli nic się nie zmieni i pozostałe butelki nie pójdą, to chętnie wezmę jej 50 ml.

Dzięki, wpisałem Cię na 50ml bo reszta na pewno nie zejdzie. Jeśli jesteś zainteresowany jeszcze jakimiś samplami to zapraszam na priv. Żeby jednego sampla nie słać, możesz coś dobrać.
Odpowiedz
#24
Gdyby się nie znalazł pacjent na te pozostałe 25ml Caol Ila do momentu rozlewania to mi je dopisz i po sprawie Wink
Odpowiedz
#25
zbiju napisał(a):Gdyby się nie znalazł pacjent na te pozostałe 25ml Caol Ila do momentu rozlewania to mi je dopisz i po sprawie Wink

No to chyba się udało z tą Caol Ila Smile uff :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#26
butelka zamknięta z wielkim trudem. To nie zachęca by robić kolejne samplingi ;( szczególnie ze dwie flaszki zupełnie nie zeszły. Dzieki panowie za udział. Niebawem przesle info co dalej Wink
Odpowiedz
#27
informacje rozesłane na PMy. Dzięki!
Odpowiedz
#28
Zostało coś jeszcze? Wziąłbym 50ml Dufftown Smile
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#29
Niestety Dufftow nie miało szans się zamknąć więc nie jest już dostępna. Pozostałe już zeszły także niestety.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości