Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chivas Regal - The Scottish Wildlife Collection
#1
Witam, właśnie dostałem w "prezencie" Chivasa . Już miałem otwierać butelkę, ale zaintrygowało mnie opakowanie Chivasa z widniejącym jeleniem oraz napisem "the Scottish Wildlife Collection". Spojrzałem na banderole a tam widnieje rok ... 1994. Butelka jest oczywiście zamknięta.
Co myślicie o tej limitowanej edycji ... czy jest szansa na sprzedaż takiego egzemplarza, czy może lepiej usiąść w domu i ją wypić.
Poniżej dałem link do zdjęcia, na którym widać to opakowanie, chciałem załączyć orginalne zdjęcia, ale niestety zajmują za dużo miejsca.

[Obrazek: il_570xN.885821629_ipkl.jpg]
Odpowiedz
#2
Witaj na forum. Faktycznie ten Chivas pochodzi ze wczesnych lat 90' ubiegłego stulecia. Wyszedł on w serii: łosoś, jeleń, orzeł, żbik i szkocka krowa. Egzemplarze z jakiejkolwiek serii, nie tylko jeśli chodzi o whisky osiągają wyższe ceny, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto chce zebrać cała kolekcję Smile Każdy z tego kompletu może mieć też różną cenę - ze względu na dostępność na rynku. Osobiście umieściłbym ją w przedziale od 40 do 70 funtów. Lepiej zostawić tego Chivasa i kupić świeżą wersję do wypicia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości