Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 x Glengoyne
#11
Dla mnie dodatkowo dla kolegi nr 1 i nr 4 po 20 ml. Dzięki
Odpowiedz
#12
Tak to się prezentuje:

http://imgur.com/a/gIOjf
Odpowiedz
#13
Pięknie. Mam nadzieję, że sie zamnknie.
Odpowiedz
#14
Cytat:Pięknie. Mam nadzieję, że sie zamnknie.

Nie tylko ty masz nadzieję Wink
Odpowiedz
#15
Takie pytanko sampling dojdzie do skutku Smile?
Odpowiedz
#16
wncvirus napisał(a):Takie pytanko sampling dojdzie do skutku Smile?


Też bym chciał wiedzieć, ale raczej nie. Zainteresowanie na FB jeszcze mniejsze niż tutaj.
Odpowiedz
#17
p4blo napisał(a):
wncvirus napisał(a):Takie pytanko sampling dojdzie do skutku Smile?


Też bym chciał wiedzieć, ale raczej nie. Zainteresowanie na FB jeszcze mniejsze niż tutaj.


Sad Sad
Odpowiedz
#18
Z tematu niestety nic nie będzie, udało mi się znaleźć tylko jedną chętną osobę poza forum. Może kiedyś, przy kolejnym podejściu będzie więcej chętnych.
Odpowiedz
#19
Przykra sprawa ale ja się już powoli godzę z tym, że na forum nie da się rozsamplować drogich butelek. Schodzą podstawki i tanie, często średnie rzeczy. Dziwi natomiast małe zainteresowanie poza forum.
Odpowiedz
#20
cubus napisał(a):Przykra sprawa ale ja się już powoli godzę z tym, że na forum nie da się rozsamplować drogich butelek. Schodzą podstawki i tanie, często średnie rzeczy. Dziwi natomiast małe zainteresowanie poza forum.

Generalnie temat też rzeka, poruszany w mniejszym gronie często ostatnio. To dało się zauważyć na festiwalu, że "miłośników" whisky wyrosło jak grzybów po deszczu. Z tym, że każdy z nich pije podstawki tudzież minimalnie lepsze rzeczy, często na festiwalu "Za darmo", bo w cenie musi być dużo i fajnie. Gada oczywiście taka osoba dużo i wszędzie, a tak naprawdę wchodzi w ten świat po to, aby cokolwiek o whisky wiedzieć, żeby móc spekulować na kiepskich butelkach i zarabiać. Gdzie jest pieniądz do zrobienia znajdą się i ludzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości