Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Salon M&P 17 X 2013
#41
larky napisał(a):Glendronach Cask Strenght to batch 2 - jak na razie był w sklepie.
Tomek - Twojego Glendronach 21 będę miał jutro,Kilchomana Loch Gorm też, ściągną z innego sklepu.
Mam też Springbanka 12 CS dla Ciebie.
Nie ma niestety Longrow rundlets&kilderkins dla Sendilkelma
Dla siebie kupiłem całego Parliamenta oraz Yoichi (ewentualnie do rozsamplowania)

Co do reszty z tej długiej listy to z tego co pamiętam:

Glendronach 18 - jest
Kilchoman SC M&P - jest
Yoichi 12 - jest
Springbank 18 - nie pamiętam, jutro sprawdzę.
Hazelburn 12 - chyba widziałem
Kilchoman Machir Bay - jest
Benriach 17 Solstice - jest 1 w tym sklepie
Glenglassaugh Revival - nie wiem, nie interesowałem się, mogę jutro zobaczyć.

Ogólnie to nie będzie mnie stać żeby to wszystko kupić, niestety cienko ostatnio, były wydatki :/

Mnie też na wszystko stać nie będzie. Fajnie gdyby się choć 3 butelki udało rozsamplować.
Odpowiedz
#42
larky, jak by Ci się udało to ładnie zeskanować tak żebym mógł to wydrukować i chociaż troszkeczkę wyglądało jak ori to by było fajnie
jak możesz to wyślij m mi swój nr na priv
Odpowiedz
#43
No niestety zeskanować to już nie mogę bo jestem w domu, nie przejmuj się tymi skanami, wynotuj sobie co chcesz i jedź kupuj Smile Ja z kolegą pojechałem co wcale nie był na tym salonie to więcej wydał ode mnie heheheh, chyba ponad 600 PLN wywalił.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#44
dzwoniłem do nich i muszę mieć te ulotki, inaczej nie przejdzie....
Odpowiedz
#45
Kurde, jakbym wiedział to bym po 20 szt wziął, całe stosy się walały Smile Jak coś chcesz to mów, kupię jutro.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#46
Hej Larky jak bzm Ci przeslal kase na konto to bys mi kupil z 3 butelki
Odpowiedz
#47
Dzięki Larki za info o tej promocji.
Ja miałem na razie przystopować z wydatkami na single,ale niechcący zobaczyłem co tu się dzieje, więc pomyślałem sobie,że wydrukuję te kupony, równo wytnę i spróbuję za nie coś kupić. Jakby by nie wyszło to trudno, tak w sumie miało być jak planowałem, jakby wyszło no to niestety trzeba głębiej do kieszeni sięgnąć. Najbliższy od mojej pracy M&P jest na Pańskiej, więc się dziś udałem, sympatyczny sprzedawca potwierdził,że kupony te jak najbardziej trzeba wykorzystać, no i nie było wyjścia 3 butelki trzeba było kupićSmile))
Odpowiedz
#48
Co fajnego wziales?
Odpowiedz
#49
Tomek napisał(a):Co fajnego wziales?

W związku z tym,że budżet był bardzo ograniczony padło na Springbank CS, Glendronach CS i Parliament Smile
Odpowiedz
#50
Widzę że wszyscy podobnie Smile Springbanka wziąłeś 55,1% czy 53,1%?

Przed takimi promocjami należy ostrzegać. Zrobić trzeba jakiś dział "Nie wchodź tu bo wydasz kilka stów, których nie planowałeś"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości