Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Salon M&P 17 X 2013
Larky jeszcze raz dzięki za zakup butelki Wink
Odpowiedz
witam wszystkich
pierwszy post i od razu głupie pytanie Wink
ale moze ostala sie komus butelaczka Parliamenta z tej promcji i chcialby ja oddac w dobre ręce ? Big Grin
Odpowiedz
Myślę, że jak ktoś kupował za 250, to nie po to, żeby ją za tyle sprzedać. Wink
Także raczej będziesz musiał poczekać do października.
Odpowiedz
tomek bb napisał(a):witam wszystkich
pierwszy post i od razu głupie pytanie Wink
ale moze ostala sie komus butelaczka Parliamenta z tej promcji i chcialby ja oddac w dobre ręce ? Big Grin
Nie zrażaj sie pytaj dalej Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
Neptune napisał(a):Myślę, że jak ktoś kupował za 250, to nie po to, żeby ją za tyle sprzedać. Wink
Także raczej będziesz musiał poczekać do października.
doskonale zdaje sobie sprawe , ale w sumie co mi szkodzilo zapytac
Odpowiedz
W sumie nic. Wink
Jak ktoś by sprzedawał za 250, sam bym brał.
Odpowiedz
Witam, mam pytanie, czy taka promocja w salonie MP jest dla zwykłych śmiertelników, czy może trzeba mieć jakieś zaproszenie, lub tylko dla klientów itp? A jeżeli dla klientów to wystarczy zarejstrować się w sklepie i złożyć tylko jedno zamówienie?Czy promocja obowiązuję we wszystkich salonach w Warszawie i w Krakowie, czy tylko w wybranych? Czy są jakieś ograniczenia w stylu " jedna butla dla jednego klienta" ? Czy mogę przyjść i kupić np. 10 butelek Parlimenta 21? Może jakieś inne ograniczenia?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Hejka, możemy Ci tylko powiedzieć jak było w zeszłym roku bo w tym roku może być inaczej. Promocja niby dla klientów Wina-MP, ale wystarczy, że pójdziesz tam raz, pogadasz, weźmiesz gazetkę i dostaniesz zaproszenie. Wink Oczywiście trzeba tam pójść jakoś bezpośrednio przed festiwalem.

Z tego co pamiętam, promocja była we wszystkich salonach, ale nie wszędzie było wszystko, a na samym salonie było najwięcej. Wink
Odpowiedz
Ktoś się może orientuje, kiedy ta impreza będzie w tym roku?
Odpowiedz
Prawdopodobnie 3 czwartek października.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości