Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Czyszczenie półek
#51
Odebrane. Dzięki. Wszystko się zgadza. Zapakowane - pierwsza klasa.
#52
Dzięki Panowie za informacje. Cieszę się, że pakunki docierają bez szwanku i polecam się na przyszłość.

W bagażniku wożę ostatnie trzy przesyłki:

Neptune - wysyłka jutro.
Tomek - j/w
PawelWojcik - Czekam na info/PM

Mam tylko nadzieję, że znajdę jutro wolne skrytki.

Pozdrawiam
#53
Do mnie też doszły. Wszystko ok! Dzięki!
Single Malt Whisky
#54
Ok, dzięki.

Generalnie, oczywiście za wyjątkiem tych, które miały być przechowane, ostatnie przesyłki wyszły w poniedziałek.

Tomek i Neptune - Paczkomat. PawelWojcik - Poczta/paczka priorytet.

Pzdr.
#55
Dziwne - nie dostałem ani maila, ani smsa, że paczka idzie :/
#56
Neptune napisał(a):Dziwne - nie dostałem ani maila, ani smsa, że paczka idzie :/


Sprawdziłem właśnie. Na stronie śledzenia widnieje informacja "Umieszczona w Paczkomacie" 12.12.2016 godz.: 18:23 i 18:25.

Spróbuję tam zadzwonić ...
#57
Neptune napisał(a):Dziwne - nie dostałem ani maila, ani smsa, że paczka idzie :/

ja też nie dostałem żadnego maila ani smsa ostatnio przy okazji paczki od Ciebie, może tną koszty w InPoście.
#58
p4blo napisał(a):
Neptune napisał(a):Dziwne - nie dostałem ani maila, ani smsa, że paczka idzie :/

ja też nie dostałem żadnego maila ani smsa ostatnio przy okazji paczki od Ciebie, może tną koszty w InPoście.


Ja raczej podejrzewam, że nie wyrabiają z robotą i coś się zaczyna sypać.
#59
malthead napisał(a):
Neptune napisał(a):Dziwne - nie dostałem ani maila, ani smsa, że paczka idzie :/


Sprawdziłem właśnie. Na stronie śledzenia widnieje informacja "Umieszczona w Paczkomacie" 12.12.2016 godz.: 18:23 i 18:25.

Spróbuję tam zadzwonić ...


Przesyłki o godz. 13:37 i 13: 40 wyruszyły w podróż!
#60
Coś na pewno się im sypie, bo wczoraj moja żona odebrała swoją paczkę w innym paczkomacie niż miała być. Na szczęście niedaleko od tego drugiego, bo w okolicy mamy tylko 2 paczkomaty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości