Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Czyszczenie półek
#41
W tym roku Mikołaj zjawił się wcześniej,
dzięki
#42
Update: Wszystko spakowane ale nie wszystko wysłane. Od niedzieli próbuję upchnąć pakunki w paczkomacie ale udaje się to tylko z umiarkowanym sukcesem - w niedzielę 1 wolna skrytka, wczoraj 0 dzisiaj rano 2. W innym paczkomacie było trochę lepiej ale to też tylko dlatego, że sam z niego odebrałem dwie przesyłki. Święta idą, robi się ciasno.

Za chwilę kolejna próba. Do wysłania, z tych, które miały być wysłane, pozostały paczki dla:

r0back55;
Szpila;
GoAway.
Neptune (przyszły tydzień - zgodnie z informacją).

Reszta to odbiór własny albo parkowanie w szafie.

Pozdrawiam
#43
Do mnie dotarło . Dzięki.
#44
Mam nadzieję, że z tymi, które dotarły, wszystko jest ok.

Pozdrawiam
#45
Oczywiście że OK.
#46
Zapakowane jakby miały przetrwać kataklizm jakiś Smile dotarło i trafiło na półkę, czeka na dobrą okazję do skosztowania.
#47
Wszystko doszło. Pełna profeska. Dziękuję za sampling.
Pij bracie pij, na starość torba i kij.
#48
wszystko Ok jak zawsze. Dzięki
#49
Dostałem swoje - faktycznie zapakowane jak na kataklizm Smile
#50
malthead napisał(a):Update: Wszystko spakowane ale nie wszystko wysłane. Od niedzieli próbuję upchnąć pakunki w paczkomacie ale udaje się to tylko z umiarkowanym sukcesem - w niedzielę 1 wolna skrytka, wczoraj 0 dzisiaj rano 2. W innym paczkomacie było trochę lepiej ale to też tylko dlatego, że sam z niego odebrałem dwie przesyłki. Święta idą, robi się ciasno.

Za chwilę kolejna próba. Do wysłania, z tych, które miały być wysłane, pozostały paczki dla:

r0back55;
Szpila;
GoAway.
Neptune (przyszły tydzień - zgodnie z informacją).

Reszta to odbiór własny albo parkowanie w szafie.

Pozdrawiam

Potwierdzam, moje można słać w poniedziałek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości