Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Road to Scotland pomożecie? ;)
#1
Witam wszystkich na fanpage-u akcji którą nazwałem w prostych słowach Road to Scotland, chciałbym po części przybliżyć jakie zadanie ma do wykonania moja strona... A więc nazywam się Irek Rzeszutek i pracuję w jednym z czterech lokali w Polsce które biorą udział w konkursie firmy William Grant's and Sons oraz marki Glenfiddich a mianowicie PUB Schody Donikąd. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Szkocji do miasteczka Dufftown nagroda niemała ale konkurencja jeszcze większa:
-Coctail Bar Max (Warszawa)
-Whisky 88 Bar (Poznań)
-le SCANDALE (Kraków)
Chciałbym do grudnia w tym fanpage-u przybliżać wam historię marki, produktów, miejsce w którym mam zaszczyt pracować oraz samego siebieSmile zapraszam do polubienia oraz śledzenia na bieżąco wall-a



to jest pierwszy post mojego projektu który po części opowiada na czym konkurs polega, oczywiście zwracam się do was z prośbą jaką jest tylko i wyłącznie polubienie oraz śledznie danego fanpage-u. Otrzymałem poparcie brand ambasadora Marki Grant's i Glenfiddich i jestem niesamowicie zmobilizowany to walki w konkursie Smile

oto link ----> https://www.facebook.com/pages/Road-to- ... 199?ref=hl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości